LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

News articles

Anrijs Vītoliņš – 8. Dec, 2013
LSDF ir atjauninājis savu Web vietni, lai padarītu to nedaudz modernāku, ar plašāku datu ievades un apstrādes iespējām un ērtak lietojamu no planšet-datoriem un citām mobilām ierīcēm. Ņemiet vērā, ka vairākas no iespējām šajā Web var jums nedarboties, ja lietojiet vecu browser versiju. Vēlamie ir Chrome, Firefox pēdējās versijas un Internet Explorer (vismaz 9 versija).

Ir vairākas lietas, ko ņemt vērā pastāvīgiem šīs web-lapas apmeklētājiem:
1) Valoda
Web ir veidots divās valodās - latviešu un angļu valodā (kas paredzēta web vietas viesiem ārpus Latvijas).
Sākotnēji web vietne nosaka valodu pēc Jūsu uzstādījumiem savā browser. Ja jums tiek piedāvāta angļu versija, pārbaudiet vai esat uzstādījis latviešu valodu kā galveno
Chrome | FireFox | Internet Explorer
2) Autorizācija
LSDF web izmanto Facebook lietotāju autorizācijas pakalpojumu, lai piedāvātu saviem apmeklētājiem iespējas, kas pieejamas tikai ar noteiktām atļaujām. Ja pieteiksieties (login) LSDF web caur Facebook, jums var pavērties plašākas datu pieejas tiesības, kļūs pieejami dokumenti un veidlapas, kas nav pieejamas neautorizētiem lietotājiem. LSDF Web vietne neiegūst nekādu informāciju par jūsu Facebook kontu un paroli šajā procesā.
3) Savi dati
Ja esat LSDF biedrs (dejotājs, skolotājs), tad jums ir iespēja labot pamat-datus, kontaktinformāciju par sevi un ievietot savu foto. Piesakoties caur Facebook sistēma var atrast Jūs savā datu bāzē un piedāvāt saistīt šo informāciju ar Jūsu Facebook lietotāju. Ja pieprasīsiet šo iespēju un tā tiks akceptēta - Jūs varēsiet piekļūt saviem datiem un daļēji tos mainīt.
4) Savu bērnu vai sava kluba dati
Ja esat sava bērna vecāks vai sava kluba īpašnieks, tad pēc pieteikšanās caur Facebook atrodiet savu bērnu vai klubu un pieprasiet tiesības uz šo datu labošanu, nospiežot pogu "Piekļuve..." tā datu lapā.
5) Kluba atrašanās vieta
Ja esat ieguvis iespēju labot sava kluba datus, pārbaudiet vai jūsu kluba atrašanās vietas adrese ie pieejama publiski. Tad kartē norādiet tā atrašanās vietu, lai kopā veidotu Latvijas klubu karti.
Ja atrodiet kļūdas vai nepilnības datos - sūtiet informāciju uz LSDF, bet...
ja atrodiet kādas kļūdas vai neloģisku web vietas darbību - lūdzu, ziņojiet par to Anrijam Vītoliņam uz e-pastu salixzs@gmail.com
Visu informāciju web vietnē spēj labot pati federācija, tādēļ saistībā ar visu augstāk minēto variet griezties pēc palīdzības LSDF.

Vito Feldmanis – 5. Jan, 2014
           Cien. dejotāji!
Lūdzu pārbaudiet vai LSDF datu bāzē esiet ar pareiziem partneriem, pretējā gadījumā nevarēsiet piereģistrēties uz sacensībām. Labojumus sūtiet uz vitof@ml.lv

Vito Feldmanis – 19. Mar, 2014
MĒS ESAM STIPRI!!!
2014. gada Vācijas čempione Latīņamerikas dejās - ŅINA BEZZUBOVA
2014. gada Austrijas čempions Latīņamerikas dejās - GUSTAVS ERNESTS ARĀJS
2014. gada Lietuvas čempions Latīņamerikas dejās - RIHARDS EGLĪTIS
2014. gada ASV čempions JUN I Latīņamerikas dejās - KRISTERS ŠMITS
MĒS ESAM VARENI!!!
Vito Feldmanis – 20. Oct, 2015
 WDSF tiesnešu licences pagarināšanai tiks nominēti tikai LSDF tiesnešu licences īpašnieki, kuri ir saņēmuši atļauju izmantot  tiesneša licenci Latvijā. Lēmums pieņemts Prezidija Nr. 17 sēdē 05.10.2015.
Vito Feldmanis – 10. Nov, 2015
Antidopings
www.antidopings.lv 
https://www.wada-ama.org/sites/default/files/prohibited_list_2018_en.pdf Kopsavilkums par galvenajām izmaiņām Aizliegto vielu un metožu sarakstā 2018. gadā, kas ieviestas, salīdzinot ar patlaban spēkā esošo sarakstu:
S1. Anaboliskie līdzekļi.

S2. Peptīdu hormoni, augšanas faktori, līdzīgas vielas un mimētiķi.

S3. Beta-2-agonisti.
S4. Hormonu un vielmaiņas modulatori.
S5. Diurētiskie līdzekļi un maskējošie līdzekļi.
M2. Ķīmiskas un fizikālas manipulācijas.

M3. Gēnu dopinga metodes.

S6. Stimulatori.

S8. Kanabinoīdi.

S9. Glikokortikoīdi.

P1. Alkohols.
Monitoringa programma. 
Kopsavilkums ar galvenajām izmaiņām pieejams arī angļu valodā WADA mājas lapā: https://www.wada-ama.org/sites/default/files/prohibited_list_2018_summary_of_modifications_en.pdf
Our mailing address is:
Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļa
Raiņa bulvāris 27 Rīga LV-1050 Latvija
Vito Feldmanis – 19. Jan, 2016
Saite uz Ziemeļeiropas valstu kopējo sacensību kalendāru ir šajā adresē:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ojkeZgjXY2KnJbONr0iifwFwT1TvCNQKV7d8gPOG0vk/edit?usp=sharing

Vito Feldmanis – 12. Oct, 2016
Saskaņā ar Latvijas nostāju Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes jautājumos, Krimas Autonomā Republika tiek atzīta par neatņemamu Ukrainas sastāvdaļu. ĀM aicina nepieļaut situācijas, kurās Latvijas sportisti ar savu dalību, rīcību, publiskiem paziņojumiem vai lēmumiem atzīst Krimas Autonomās republikas piederību Krievijas Federācijai.
Vito Feldmanis – 7. Nov, 2016

Picture

PASAULES ČEMPIONI LATVIJAI !!!!
Apsveicam visus ar lielisko rezultātu  
ZELTS - Deniss Gudovskis - Megija Dana Morīte (Jaunieši 10 dejas)
SUDRABS - Marts Puniņš - Dana Jākobsone (Pieaugušie 10 dejas)
: http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/other/latvijas-sporta-deju-paris-triumfe-riga-notiekosaja-pasaules-cempionata-jauniesiem.d?id=48131897
: http://www.diena.lv/raksts/sports/citi/latvijas-paris-triumfe-pasaules-cempionata-jauniesiem-desmit-dejas-14159394
Vito Feldmanis – 15. Nov, 2016

Picture

Pasaules čempionāts ST dejās Arhusā.
Vito Feldmanis – 21. Nov, 2016

Picture

Pasaules čempionāts 10 dejās VĪnē.
Vito Feldmanis – 1. Dec, 2016

Picture

Ziemeļvalstu rezultāti: http://www.dancesport.lt/rezultatai/2016/161202-nec-championship/

Vito Feldmanis – 21. Dec, 2016

Picture

Latvijas jauniešu pāris uzvar pasaules čempionātā! 
Vito Feldmanis – 21. Dec, 2016

Picture

Pasaules čempioni- MŪSĒJIE !!!
Vito Feldmanis – 25. Jan, 2017

Picture

Video
Waltz, Quickstep, Tango | Basic Syllabus Routines Workshop
Vito Feldmanis – 25. Jan, 2017

Picture

Video
Cha Cha, Rumba, Samba & Jive | Basic Syllabus Workshop
Vito Feldmanis – 15. Mar, 2017

Picture

Latīņamerikas čempionāta video:
Video ieraksts augstā kvalitātē http://cdn.tiesraides.lv/sportacentrs.tv/20170312174257_sportacentrs.tv.7_0  
Video ieraksts web kvalitātē http://cdn.tiesraides.lv/sportacentrs.tv/20170312173601_sportacentrs.tv.7_1  
Sportacentrs.com publicēts http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/pilna_spele/12032017-latvijas_cempionats_latinamerikas_dejas_s

Vito Feldmanis – 5. Jun, 2017
Dear Members and Colleagues,
  Four years have passed since the first introduction of the General Knowledge Test. Besides replacing the English test of the past, the GK Test serves as a educational guide for adjudicators on Code of Conduct and several other subjects relevant to the duties and professionalism of the WDSF Adjudicators.   Nearly all licensed adjudicators have now passed the GK Test and the passing rate for new applicants has been very satisfactory, especially so after the introduction of the GK Test Study Guide.   In cooperation with WDSF Member bodies, the WDSF DanceSport Academy will now cease to conduct GK Test for all license Adjudicators and Chairpersons who have passed the test at least ONCE. There is no longer a need to repeat the test once every 4 years. National Bodies are requested to undertake the responsibility to implement National Training of adjudicators on the subjects covered in the GK Test, in particular the Code of Conduct. It is of utmost importance that adjudicators are frequently reminded on the Codes of Conduct since it is human tendency to forget.   In future, WDSF will only administer GK Test for new applicants of WDSF Adjudicator’s License and Chairpersons who have not passed the GK Test.   Any future important updates and essential information will be sent to National Member Bodies for dissemination or to be included in their National level training programme.    Thank you for your cooperation.     Regards   Shawn Tay Chairman, WDSF DanceSport Academy
Vito Feldmanis – 24. Jan, 2018
Raksti medijos par LČ ST dejās:
1) Sportacentrs: http://sportacentrs.com/citi/23012018-pasaules_ranga_piecpadsmitnieka_paru_cina
2) Rīgas domesportāls: http://www.sports.riga.lv/public/91063.html
Vito Feldmanis – 28. Feb, 2018
Medijos par Eiropas čempionātiem februārī:
1) Sportacentrs EČ LA dejās jauniešiem: http://sportacentrs.com/citi/27022018-latvijai_finals_eiropas_cempionata_latina
2) Rīgas domes portāls EČ LA dejās jauniešiem: http://www.sports.riga.lv/public/91730.html
3) Sportacentrs EČ ST dejās: http://sportacentrs.com/citi/19022018-pirmo_reizi_divi_latvijas_pari_pusfinala_
4) Rīgas domes portāls EČ ST dejās: http://www.sports.riga.lv/public/91567.html
Vito Feldmanis – 14. Mar, 2018
Raksti medijos (Ivars Bācis) par Latvijas čempionātu LA dejās:
1) Portāls DIENA: https://www.diena.lv/raksts/sports/citi/noskaidroti-si-gada-latvijas-cempioni-latinamerikas-dejas-14193142
2) Sportacentrs: http://sportacentrs.com/citi/12032018-noskaidroti_si_gada_cempioni_latinamerika
3) Rīgas domes portāls: http://www.sports.riga.lv/public/92034.html

Vito Feldmanis – 19. Apr, 2018
Baltic Raising Stars tiešraides: https://www.youtube.com/embed/pQsU9r6qNpE?ecver=2" style="position:absolute;width:100%;height:100%;left:0" width="640" height="360" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>
https://failiem.lv/u/hbgz898j

Vito Feldmanis – 17. May, 2018
LSDF  turpinam veikt izmaiņas Jūsu personas datu uzglabāšanā un apstrādē. Jūsu personas dati pie mums ir drošībā, saskaņā gan ar mūsu iekšējo, gan valstī un Eiropas Savienībā noteikto datu aizsardzības politiku. 
Vito Feldmanis – 29. May, 2018
Paskaidrojums par pāra piedalīšanos Latvijā rīkotās WDSF sacensībās: pāris saņem punktus LSDF reitinga tabulai par LABĀKO rezultātu, kas iegūts piedaloties Latvijā rīkotās WDSF sacensībās.
Vito Feldmanis – 16. Jun, 2018
Raksti medijos par EČ ST dejās jauniešie, EČ PD LA dejās un PK 10 dejās:

1) Sportacentrs: http://sportacentrs.com/citi/11062018-latvijas_pariem_panakumi_eiropas_cempiona
2) Rīgas domes portāls: http://www.sports.riga.lv/lv/sports?news_item=latvijas-pariem-panakumi-eiropas-cempionatos-432&target=news_item
Vito Feldmanis – 15. Oct, 2018
Raksti medijos par PČ Senioriem LA dejās:
1) TVNET: https://www.tvnet.lv/6430375/latvijas-senioru-pari-ceturtdalfinala-pasaules-cempionata-latinamerikas-dejas
2) Rīgas domes portāls: http://www.sports.riga.lv/lv/sports?target=news_item&news_item=latvijas-senioru-pari-ceturtdalfinala-pasaules-cempionata-latinamerikas-dejas-1259
3) Sportacentrs: http://sportacentrs.com/citi/16102018-latvijas_senioru_pari_ceturtdalfinala_pas
Raksti medijos par PČ LA dejās JUN II:
1) DELFI: http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/other/latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas.d?id=50491197
2) TVNET: https://www.tvnet.lv/6429757/latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas
3) Sportacentrs: http://sportacentrs.com/citi/15102018-latvijas_parim_bronza_pasaules_cempionata
4) Rīgas domes mājaslapa: http://www.sports.riga.lv/lv/sports?target=news_item&news_item=latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas-1251
Raksti medijos par PČ LA dejās JUN II:
1) DELFI: http://www.delfi.lv/sports/news/other_kinds/other/latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas.d?id=50491197
2) TVNET: https://www.tvnet.lv/6429757/latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas
3) Sportacentrs: http://sportacentrs.com/citi/15102018-latvijas_parim_bronza_pasaules_cempionata
4) Rīgas domes mājaslapa: http://www.sports.riga.lv/lv/sports?target=news_item&news_item=latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas-1251
5) Portāls DIENA: https://www.diena.lv/raksts/sports/citi/latvijas-parim-bronza-pasaules-cempionata-junioriem-latinamerikas-dejas-14206989

Vito Feldmanis – 20. Nov, 2018
Informācija par vielu lietošanu sportā Latvijas Zāļu reģistrā
Papildināti Latvijas Zāļu reģistra (https://www.zva.gov.lv/zvais/zalu-registrs/) dati ar informāciju par atsevišķu medikamentu lietošanas ierobežojumiem sportā. Lai meklēšanas rezultātos redzētu informāciju par lietošanu sportā, nepieciešams atvērt papildu meklēšanas parametrus un atzīmēt papildu kolonu (Informācija par lietošanu sportā). Atverot medikamenta paplašinātu informāciju, apskatāms, vai medikaments aizliegts ārpus sacensību laika, sacensību laikā un vai pastāv kādi lietošanas ierobežojumi. Aicinām izmantot Latvijas Zāļu reģistru, lai pārbaudītu, vai medikaments nav aizliegts lietošanai sportā. Oficiālo Aizliegto vielu un metožu saraksta tekstu uztur Pasaules Antidopinga aģentūra un tas ir pieejams aģentūras mājaslapā - https://www.wada-ama.org/en/content/what-is-prohibited (tulkojums latviešu valodā - http://www.vsmc.gov.lv/…/01/lv_WADA_prohibited_list_2018.pdf) Vēršam uzmanību, ka informācija par lietošanu sportā pievienota tikai par tiem medikamentiem, kuru sastāvā ir Aizliegto vielu un metožu sarakstā iekļautās vielas vai kurus ievada, izmantojot kādu no aizliegtajām metodēm.
Vito Feldmanis – 21. Jan, 2019

Picture

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka Latvija nopērkami uztura bagātinātāji (turpmāk - UB), kas nav reģistrēti PVD UB reģistrā (ar likumu ir aizliegta nereģistrētu UB aprite).  Mūsu rīcībā ir informācija, ka minētie UB var saturēt sportā aizliegtu vielu - higenamine (S3. Beta - 2 agonists). 
Ivans Šapošņikovs Eksperts izglītības un informācijas jautājumos

Vito Feldmanis – 22. Jan, 2019
2018. gada labākie Latvijas dejotāji:  https://failiem.lv/u/uh583dry?share_email_id=b9928f#/

Vito Feldmanis – 15. Feb, 2019
“Rīgas Nami” Jūsu biznesa iespēju paplašināšanai piedāvā labiekārtotas sporta / deju / fitness/ aktīvas izklaides centra vajadzībām pielāgotas telpas Rīgas centrā , Brīvības ielā 49/53, ar kopējo platību 874 kv.m. SKATĪT VAIRĀK.
Vito Feldmanis – 14. May, 2019
Uzmanību klubu vadītājiem un dejotājiem!!!    Vēlreiz atgādinu, ka WDSF atklātajos čempionātos, kur var piedalīties neierobežots pāru skaits no katras valsts, reģistrācija jāveic ar LSDF starpniecībi, klubu VADĪTĀJIEM nosūtot pieteikumus attiecīgajiem čempionātiem uz e pasta adresi: jarajs@hotmail. com    Vēstījumi whatsapp, messanger utml. kā arī mutiski paziņojumi, dejotāju vecāku rakstīti pieteikumi netiek izskatīti.    Cieņā,  Juris Arājs  LSDF Ģenerālsekretārs
Vito Feldmanis – 14. May, 2019
ATCERIETIES! Pasaules Antidopinga kodekss nosaka, ka: Meldonium lietošana sportistiem ir aizliegta.
  • SPORTISTU UN CITU PERSONU PIENĀKUMS IR BŪT INFORMĒTIEM PAR TO, KAS IR ANTIDOPINGA NOTEIKUMU PĀRKĀPUMS, KĀ ARĪ PAR TO, KĀDAS VIELAS UN METODES IR IEKĻAUTAS AIZLIEGTO VIELU UN METOŽU SARAKSTĀ.
  • KATRA SPORTISTA PERSONĪGAIS PIENĀKUMS IR NODROŠINĀT, LAI VIŅA ORGANISMĀ NENOKĻŪTU AIZLIEGTĀS VIELAS.  
  • https://antidopings.gov.lv/news/mildronats-atkartots-atgadinajums
Vito Feldmanis – 20. May, 2019
18.05.2019. WDSF World Championship Under 21 Ten Dance Yerevan – Armenia (42) 9. Danila Sitovs – Violetta Levchenko   18.05.2019. WDSF World Open Adult Latin Yerevan – Armenia (57) 46.-57. Danila Sitovs – Violetta Levchenko   18.05.2019. WDSF International Open Adult Latin Tbilisi – Georgia (42) 35.-38. Valdis Saripo – Olga Gubkina
Vito Feldmanis – 27. May, 2019
Lai sekmētu daudzpusīgu sportistu attīstību un plašākas karjeras iespējas nākotnē, Biznesa augstskola Turība aicina uz sadarbību –   slēdzot sadarbības līgumu ar augstskolu, federācijas biedriem (sportistiem, kas darbojas biedru organizācijās) piedāvājam iespēju studēt bakalaura studiju programmā “Starptautiskās komunikācijas vadība” ar specializāciju “Sporta komunikācija” ar 15% atlaidi pirmajam studiju gadam.
Vito Feldmanis – 3. Jun, 2019
01.06.2019. WDSF World Championship Senior I Ten Dance Szombathely – Hungary (37) 24.-25. Sergejs Latnikovs – Kristine Latnikova 37. Janis Berzins – Dong Xiuyi
02.06.2019. WDSF GrandSlam Adult Standard Taipei - Chinese Taipei (61) 8. Vadim Shurin – Anastasia Meshkova 12.  Edgars Linis – Eliza Ancane
01.06.2019. WDSF International Open Adult Standard Burgas – Bulgaria (25) Artjoms Spradzins – Olesja Bobrova
01.06.2019. WDSF Open Junior I Standard Alytus – Lithuania (6) 5. Aleksejs Tretjaks – Lina Mazalevska
01.06.2019. WDSF Open Youth Standard Alytus – Lithuania (14) 2. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka
01.06.2019. WDSF Open Junior I Latin Alytus – Lithuania (8) 7. Aleksejs Tretjaks – Lina Mazalevska
01.06.2019. WDSF Open Youth Laztin  Alytus – Lithuania (17) 7. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka 8. Arturs Kotovs – Anastasija Lecebrina
31.05.2019. WDSF Open Junior I Standard Bremen – Germany (5) 2. Klavs Kokins – Keita Karolina Dimante  

Vito Feldmanis – 16. Jun, 2019
07.06.2019. WDSF European Championship Adult Ten Dance  Kosice – Slovakia (28) 15. Romans Dobrecovs – Valeria Ovcharenko   08.06.2019. WDSF International Open Adult Standard Kosice – Slovakia (50) 39. Daniils Buinickis – Darya Dmitrieva   29.06.2019. WDSF International Open Adult Latin Kosice – Slovakia (54) 44. Daniils Buinickis – Darya Dmitrieva   08.06.2019. WDSF Open Youth Standard Kosice – Slovakia (31) 23.-24. Daniils Buinickis – Darya Dmitrieva   09.06.2019. WDSF Open Youth Latin  Kosice – Slovakia (37) 26. Daniils Buinickis – Darya Dmitrieva  
15.06.2019. WDSF World Open Adult Latin Tirana – Albania (50) 7. Maksym Kravchenko – Paula Kukute   16.06.2019. WDSF Open Junior II  Standard Berlin – Germany (28) 2. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko 9.-11. Davids Klimovskis – Anastasija Cernigova   15.06.2019. WDSF Open Junior II Latin Berlin – Germany (52) 3. Alans Orda – Amanda Akesnoka 8.-10. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko 16. Kirils Bogacovs – Milana Knirko 32. Davids Klimovskis – Anastasija Cernigova   16.06.2019. WDSF Open Youth Latin Berlin – Germany (62) 14. Alans Orda – Amanda Akesnoka
Vito Feldmanis – 25. Jun, 2019
22.06.2019. WDSF PD European Championship Adult Latin Karlsruhe – Germany (36) 2. Marts Smolko – Tina Bazykina
Vito Feldmanis – 3. Jul, 2019
29.06.2019. WDSF World Open Adult Latin Sochi-Russia (86) 12. Maksym Kravchenko – Paula Kukute
Vito Feldmanis – 10. Jul, 2019
06.07.2019. WDSF World Open Adult Latin Wuppertal – Germany (103) 33. Leonards Petkevics – Angelina Tsiprush   05.07.2019. WDSF Open Senior II Standard Wuppertal – Germany (178) 63.-66. Janis Lazdans – Sarma Novicane-Lazdane   06.07.2019. WDSF Open Senior III Standard Wuppertal – Germany (180) 57. Romualdas Joksas – Ilona Joksa   07.07.2019. WDSF Open Senior I Standard Wuppertal – Germany (91) 5. Gatis Simsons – Julija Simsone   05.07.2019. WDSF Open Senior III Latin Wuppertal – Germany (24) 8. Romualdas Joksas – Ilona Joksa   07.07.2019. WDSF Open Under 21 Latin Wuppertal – Germany (24) 10. Leonards Petkevics – Angelina Tsiprush
Vito Feldmanis – 17. Jul, 2019
13.07.2019. WDSF GrandSlam Adult Standard Rimini – Italy (148) 9. Vadims Shurin – Anastasia Meshkova 13. Edgars Linis – Eliza Ancane 73.-77. Jans Janis Kremers – Moorea Farinaccio   14.07.2019. WDSF GrandSlam Adult Latin Rimini – Italy (126) 31.-32. Vicenc Torremade – Megija Dana Morite
Vito Feldmanis – 23. Jul, 2019

Picture

APSVEICAM!!!
20.07.2019. WDSF World Cup Adult Standard Da Lian – Peoples Republic of China (18) 3. Edgars Linis – Eliza Ancane   20.07.2019. WDSF World Open (new series) Adult Latin Brcko District – Bosnia and Herzegovina (42) 15. Arthur Tagirov – Rebeka Cherepanova
Vito Feldmanis – 23. Aug, 2019

Picture

Paldies visiem par ieguldījumu un lielisko kopvērtējumu! GOC 2019 Medaļu tabula: 1.Krievija,2.Vācija,3.Moldova,4.Ķīna,5.Itālija,6.LATVIJA
15.08.2019. WDSF GrandSlam Adult Standard Stuttgart – Germany (220) 9. Vadim Shurin – Anastasia Meshkova 11. Edgars Linis – Eliza Ancane   16.08.2019. WDSF GrandSlam Adult Latin Stuttgart – Germany (224) 40.-41. Vicenc Torremade – Megija Dana Morite 77.-79. Leonards Petkevics – Angelina Tsiprush   15.08.2019. WDSF PD Super Grand Prix Adult Standard Stuttgart – Germany (60) 13.-14. Marts Punins – Dana Jakobsone   15.08.2019. WDSF  Open Under 21 Latin Stuttgart – Germany (107) 12. Leonards Petkevics – Angelina Tsiprush 22.-24. Nikita Toms – Laura Sturaine   17.08.2019. WDSF  Open Senior I Latin Stuttgart – Germany (62) 31.-32. Juris Maskalans – Agnese Maskalane 33. Kalvis Deaks – Dina Deaka   WDSF Open Youth Latin Stuttgart – Germany (137) 11. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte   WDSF Open Youth Latin Stuttgart – Germany (179) 56.-59. Nikita Toms – Laura Sturaine 97.-101. Alans Orda – Amanda Aksenoka 148. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte   WDSF Open Senior I Standard Stuttgart – Germany (92) 8. Marco Rizzotto – Alina Klonova   GOC Juveniles I Latin (21) 20. Alexey Haritonovs – Alika Urushadze   GOC Juveniles I 6-Dance (19) 18. Alexey Haritonovs – Alika Urushadze   GOC Juveniles II Standard (57) 3. Jegors Prokins – Polina Karimova 48. Karlis Bluzmanis – Marta Filimonova     GOC Juveniles II Latin (72) 1. Jegors Prokins – Polina Karimova 33.-38. Karlis Bluzmanis – Marta Filimonova   GOC Juveniles II 8-Dance (60) 2. Jegors Prokins – Polina Karimova   GOC Junior I Standard (60) 2. Richards Krivins – Nelly Vorobjova 10. Armands Goldbergs – Marija Golubeva   GOC Junior I Latin (81) 18.-20. Jegors Prokins – Polina Karimova 27.-29. Richards Krivins – Nelly Vorobjova 46.-47. Armands Goldbergs – Marija Golubeva GOC Junior I 10-Dance (63) 17. Richards Krivins – Nelly Vorobjova 29. Armands Goldbergs – Marija Golubeva   GOC Junior II Standard (114) 9.-11. Olegs Berzins – Anna Berzina 22..Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko 47. Roberts Punka – Karina Karklina                                                  GOC Junior II Latin (144) 20. Alans Orda – Amanda Aksenoka 28.-30. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko 55.-56. Roberts Punka – Karina Karklina 59.-60.Artemijs Plakitins – Daria Malysheva   GOC Junior II 10-Dance (95) 25.-26. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko 34.-35. Roberts Punka – Karina Karklina   GOC Youth 10-Dance (80) 24. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte   GOC Adult A Standard (92) 1. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte        
Vito Feldmanis – 28. Aug, 2019
25.08.2019. WDSF World Open (new series) Adult Latin Tallinn – Estonia (74) 16. Arthur Tagirov – Rebeka Cherepanova   24.08.2019. WDSF Open Senior II Standard Tallinn – Estonia (16) 7. Janis Lazdans – Sarma Novicane-Lazdane   24.08.2019. WDSF Open Adult Ten Dance Tallinn – Estonia (20) 8. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte   24.08.2019. WDSF Open Senior I Standard Tallinn – Estonia (15) 2. Gatis Simsons – Julija Simsone 5. Uldis Thomas Shimens – Una Klapkalne   25.08.2019. WDSF Open Youth Standard Tallinn – Estonia (15) 1. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 3. Roberts Andersons – Katrina Paula Maksimova   25.08.2019. WDSF Open Under 21 Latin Tallinn – Estonia (13) 8. Edgars Elberts – Aleksandra Ruchkovska   25.08.2019. WDSF Open Youth Latin Tallinn – Estonia (19) 4. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 9.-10. Edgars Elberts – Aleksandra Ruchkovska  
Vito Feldmanis – 2. Sep, 2019
01.09.2019. WDSF PD World Championship Adult Latin Bangkok – Thailand (40) 2. Marts Smolko – Tina Bazykina
Vito Feldmanis – 9. Sep, 2019
07.09.2019. WDSF World Championship Adult Latin Moscow – Russia (84) 22. Vicenc Torremade – Megija Dana Morite 24. Maksym Kravchenko – Paula Kukute
Vito Feldmanis – 16. Sep, 2019
15.09.2019. WDSF World Open Adult Standard Prague – Czech Republic (57) 3. Edgars Linis – Eliza Ancane
Vito Feldmanis – 23. Sep, 2019
21.09.2019. WDSF European Championship Youth Ten Dance Bratislava- Slovakia (32) 7. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte   21.09.2019. WDSF World Open Adult Latin Bratislava- Slovakia (61) 9. Vicenc Torremade – Magija Dana Morite   22.09.2019. WDSF Open Youth Standard Bratislava- Slovakia (59) 10. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte
Vito Feldmanis – 30. Sep, 2019
27.09.2019. WDSF International Open Adult Standard Koper – Slovenia (128) 2. Vadim Shurin – Anastasia Meshkova   28.09.2019. WDSF International Open Adult Latin Moscow – Russia (83) 28. Arthur Tagirov – Rebeka Cherepanova   29.09.2019. WDSF International Open Adult Standard Moscow – Russia (75)0 34.-35. Roberts Andersons – Katrina Paula Maksimova   29.09.2019. WDSF Open Youth Standard Moscow – Russia (85) 13.-16. Roberts Andersons – Katrina Paula Maksimova
Vito Feldmanis – 8. Oct, 2019
05.10.2019. WDSF World Championship Senior I Latin Ostrava – Czech Republic (80) 50.-53. Sergejs Latnikovs – Kristine Latnikova 54. Kalvis Deaks – Dina Deaka 76.-80. Janis Berzins – Dong Xiuyi   05.10.2019. WDSF World Championship Senior II Standard Toronto – Canada (79) 52. Janis Lazdans – Sarma Novicane-Lazdane   05.10.2019. WDSF World Open (new series) Adult Standard Belgrade – Serbia (49) 5. Edgars Linis – Eliza Ancane   05.10.2019. WDSF World Open Adult Latin Ostrava – Czech Republic (63) 7. Maksym Kravchenko – Paula Kukute   05.10.2019. WDSF International Open Adult Latin Kaunas – Lithuania (23) 13.-14. Deniss Ivacenkovs – Polina Schaveleva   05.10.2019. WDSF Open Youth Latin Kaunas – Lithuania (29) 4. Alans Orda – Amanda Aksenoka 10.-12. Arturs Kotovs – Anastasija Lecebrina   05.10.2019. WDSF Open Junior I Latin Kaunas – Lithuania (23) 6. Jegors Prokins – Polina Karimova   06.10.2019. WDSF Open Junior II Latin Kaunas – Lithuania (28) 1. Alans Orda – Amanda Aksenoka 11. Reinis Lidaka – Marta Aleksandra Palmbaha   05.10.2019. WDSF Open Junior II Standard Kaunas – Lithuania (22) 11. Reinis Lidaka – Marta Aleksandra Palmbaha   06.10.2019. WDSF Open Adult Standard Kaunas – Lithuania (16) 5. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 12. Artjoms Spradzins – Olesja Bobrova   06.10.2019. WDSF Open Youth Standard Kaunas – Lithuania (24) 2. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 13. Artjoms Spradzins – Olesja Bobrova   06.10.2019. WDSF Open Junior I Standard Kaunas – Lithuania (21) 7. Elans Kristers Vilimanis – Emilija Talberga 21. Maksims Bogdanovs – Patricija Paula Vindele   06.10.2019. WDSF Open Senior I Standard Ostrava – Czech Republic (12) 9.-10. Janis Berzins – Dong Xiuyi    
Vito Feldmanis – 14. Oct, 2019
11.10.2019. WDSF World Championship Senior III Standard Bilbao – Spain (160) 87.-90. Romualdas Joksas – Ilona Joksa   12.10.2019. WDSF World Championship Under 21 Standard Bilbao – Spain (67) 31. Dawid Duda – Betija Kaire   13.10.2019. WDSF International Open Adult Latin Adana – Turkey (35) 4. Maksym Kravchenko – Paula Kukute   12.10.2019. WDSF International Open Adult Latin Bilbao – Spain (40) 7. Vicenc Torremade – Megija Dana Morite   13.10.2019. WDSF International Open Adult Standard Bilbao – Spain (36) 26.-28. Dawid Duda – Betija Kaire   11.10.2019. WDSF Open Senior III Latin Bilbao – Spain (26) 17. Romualdas Joksas – Ilona Joksa 25.-26. Maris Vidauskis – Aira Vidauska   12.10.2019. WDSF Open Youth Latin Bilbao – Spain (34) 7.-8. Aleksis Visockis – Kerija Keita Ziemele 13.-14. Germo Carl Somer – Ksenija Razina   13.10.2019. WDSF Open Under 21 Latin Bilbao – Spain (20) 11. Germo Carl Somer – Ksenija Razina   11.10.2019. WDSF Open Youth Standard Bilbao – Spain (29) 19. Germo Carl Somer – Ksenija Razina       12.10.2019. WDSF Open Senior III Standard Bilbao – Spain (89) 38. Romualdas Joksas – Ilona Joksa 73.-76. Maris Vidauskis – Aira Vidauska   13.10.2019. WDSF Open Youth Standard Chisinau – Moldova (48) 11. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   13.10.2019. WDSF Open Under 21 Standard Chisinau – Moldova (20) 7. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   12.10.2019. WDSF Open Senior I Standard Elblag – Poland (12) 2. Gatis Simsons – Julija Simsone 8. Uldis Thomas Shimens – Una Klapkalne 11. Sergejs Latnikovs – Kristine Latnikova   13.10.2019. WDSF Open Senior I Latin Elblag – Poland (6) 3. Sergejs Latnikovs – Kristine Latnikova  
14.10.2019. WDSF European Championship Youth Standard Chisinau – Moldova (53) 14.-16. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 25.-27. Roberts Andersons – Katrina Paula Maksimova           
Vito Feldmanis – 21. Oct, 2019
19.10.2019. WDSF World Championship Youth Ten Dance Kyiv – Ukraine (37) 16. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   19.10.2019. WDSF PD World Championship Adult Latin Leipzig – Germany (41) 15. Marts Punins – Dana Jakobsone   19.10.2019. WDSF World Open Adult Latin Amsterdam–Almene – Netherlands (67) 17. Maksym Kravchenko – Paula Kukute 20. Vicenc Torremade – Megija Dana Morite   20.10.2019. WDSF World Open Adult Standard Amsterdam–Almene – Netherlands (75) 2. Edgars Linis – Eliza Ancane 36. Dawid Duda – Betija Kaire   19.10.2019. WDSF International Open Adult Standard Prienai – Lithuania (24) 8. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 18.-19. Roberts Andersons – Karina Paula Maksimova   20.10.2019. WDSF International Open Adult Latin Prienai – Lithuania (11) 10. Deniss Ivacenkovs – Polina Schaveleva   20.10.2019. WDSF Open Junior II Standard Kyiv – Ukraine (37) 16.-17. Reinis Lidaka – Marta Aleksandra Palmbaha   20.10.2019. WDSF Open Youth Latin Kyiv – Ukraine (31) 2. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka 19.-20. Reinis Lidaka – Marta Aleksandra Palmbaha   19.10.2019. WDSF Open Junior II Latin Kyiv – Ukraine (31) 9. Reinis Lidaka – Marta Aleksandra Palmbaha   20.10.2019. WDSF Open Youth Latin Kyiv – Ukraine (45) 8. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   19.10.2019. WDSF Open Youth Standard Prienai – Lithuania (18) 1. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 4. Roberts Andersons – Karina Paula Maksimova 11. Aleksejs Gutenko – Nikola Pankova 12. Arsenijs Vorona – Paula Spalane   20.10.2019. WDSF Open Junior II Standard Prienai – Lithuania (17) 6. Edijs Milbergs – Dana Kristiana Jerumane   20.10.2019. WDSF Open Junior I Standard Prienai – Lithuania (12) 2. Armands Goldbergs – Marija Golubeva 7. Aleksandrs Jurzenkovs – Loreta Reinika   19.10.2019. WDSF Open Junior II Latin Prienai – Lithuania (20) 10.-11. Aleksejs Gutenko – Nikola Pankova   19.10.2019. WDSF Open Junior I Latin Prienai – Lithuania (15) 2. Jegors Prokins – Polina Karimova 6. Armands Goldbergs – Marija Golubeva   20.10.2019. WDSF Open Youth Latin Prienai – Lithuania (16) 5. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 12. Arsenijs Vorona – Paula Spalane   19.10.2019. WDSF Open Rising Stars Standard Amsterdam–Almene – Netherlands (48) 9.-10. Dawid Duda – Betija Kaire      
Vito Feldmanis – 4. Nov, 2019
02.11.2019. WDSF World Championship Junior II Ten Dance Sibiu – Romania (34) 10. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko   02.11.2019. WDSF PD World Championship Adult Show Dance Latin Usti nad Labem – Czech Republic (9) 2. Marts Smolko – Tina Bazykina   02.11.2019. WDSF Open Youth Latin Saint Petersburg – Russia (54) 32.-33. Arsenijs Vorona – Paula Spalane   03.11.2019. WDSF Open Youth Standard Saint Petersburg – Russia (42) 12. Artjoms Spradzins – Olesja Bobrova 17. Arsenijs Vorona – Paula Spalane  
Vito Feldmanis – 11. Nov, 2019
09.11.2019. WDSF World Open Adult Latin Warsaw –Poland (49) 11. Maksym Kravchenko – Paula Kukute 22. Arthur Tagirov – Rebeka Cherepanova   10.11.2019. WDSF World Open Adult Standard Warsaw –Poland (58) 5. Edgars Linis – Eliza Ancane 40.-41. Roberts Andersons – Katrina Paula Maksimova   09.11.2019. WDSF International Open Adult Latin Genova – Italy (115) 51.-52. Edgars Elberts – Aleksandra Ruchkovska   09.11.2019. WDSF Open Youth Latin Genova – Italy (46) 18.-19. Edgars Elberts – Aleksandra Ruchkovska   09.11.2019. WDSF Open Youth Standard Moscow – Russia (64) 8.-9. Artjoms Spradzins – Olesja Bobrova 14. Janis Barbals – Zane Kalniņa 46.-48. Markuss Geislers – Lelde Priede 58.-60. Martins Smirnovs – Anita Elizabete Keire   10.11.2019. WDSF Open Youth Latin Moscow – Russia (58) 21.-23. Janis Barbals – Zane Kalniņa   10.11.2019. WDSF Open Youth Latin Saint Petersburg – Russia (60) 16. Alans Orda – Amanda Aksenoka   09.11.2019. WDSF Open Youth Latin Warsaw –Poland (26) 10.-11. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte       10.11.2019. WDSF Open Youth Standard Warsaw –Poland (27) 3. Andrejs Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte 11.-12. Roberts Andersons – Katrina Paula Maksimova   10.11.2019. WDSF Open Youth Standard Yerevan – Armenia (6) 4. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   10.11.2019. WDSF Open Under 21 Standard Yerevan – Armenia (4) 2. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   10.11.2019. WDSF Open Youth Latin Yerevan – Armenia (17) 3. Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka   10.11.2019. WDSF Open Undre 21 Latin Yerevan – Armenia (12) 5.Artur Biele – Marija Elizabete Kravcuka