LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I E6 6 dejas

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • RAM; 03.02.2018; piedalās 29 pāri.
  • Rēzeknes domes kauss; 14.04.2018; piedalās 19 pāri.
  • Salaspils; 12.05.2018; piedalās 27 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Kristaps Pavārnieks - Valērija GuļbinskaViva760335  
2.Aleksandrs Jurženkovs - Loreta ReinikaEstētika745320  
3.Kristiāns Protasovs - Roberta PusbarnieceTango700335  
4.Aleksandrs Aleksis Tuņķelis - Stella HerbstaSaltāre610260  
4.Jegors Jefimovs - Alisa TarasovaRēzekne610   
6.Emīls Lielpinks - Keita EzeRihtera deju skola595190  
7.Armīns Garbars - Ksenija JekimenkoSteps590260  
8.Sandis Krivišs - Denija SirmāBalvu SS550230  
9.Krišjānis Zelčs - Patrīcija ĻeonovaZīle535215  
10.Emīls Lasenbergs - Emīlija LasenbergaDaces deju skola530   
11.Krišjānis Ozols - Samanta RakovaAlianse525230  
12.Marats Gecs - Aļona KrasavcevaMirada510190  
13.Edvards Markovs - Tifānija PriedeZīle485170  
14.Toms Ozoliņš - Dārta GarāBalvu SS435180  
15.Eduards Etkins - Katrīna LinkumaDeju studija 7425120  
16.Ernests Ruseckis - Elīza CeraGolda410   
17.Ričards Grospiņš - Laura ZuikovaAurum400140  
18.Roberts Binders - Loreta KlindžāneTango380   
19.Andis Arājs - Dana AugustāneGolda365   
19.Konstantins Pikins - Jekaterina KoreškovaD&D365   
21.Adrians Derda - Amanda MeinarteDzintars350   
22.Ričards Savins - Annija RudmiezeD & D335   
23.Maksims Avdejenoks - Maira Karorolīna PlociņaRēzekne305   
24.Kristers Valters Cers - Paula ŠumeikoVērdiņš300   
25.Kristians Bērziņš - Nikola GarjāneDuets295110  
26.Roberts Rozenbahs - Enia Elizabete ŪdreAnitas deju studija260   
27.Marats Nadjaks - Karīna StankevičaSabīne240   
28.Jegors Maļcevs - Margarita BardovaOlaine220   
28.Mihails Petrovs - Alisa VolkovaDaugava220   
30.Dairis Gasperovičs - Jurgita RimaBoginiča DS170   
30.Vladislavs Meļņikovs - Taisija SmirnovaDzintarkrasts170   
32.Kristers Koškins - Ruslana KnauteSabīne150   
33.Kristers Pēks - Patrīcija RungovskaAizpute130   
34.Kristiāns Pūce - Elizabete DziedātājaRV Studio120   
35.Aleksandrs Isakovičs - Gunta BērziņaAnitas deju studija110   
35.Nils Kristiāns Jansons - Akvelīna GertnereLesto110   
35.Māris Kraševskis - Samanta AnspokaEdelveiss110