LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I E6 6 dejas

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • RAM; 03.02.2018; piedalās 28 pāri.
  • Rēzeknes domes kauss; 14.04.2018; piedalās 19 pāri.
  • Salaspils; 12.05.2018; piedalās 27 pāri.
  • Dzintarjūras Kauss; 22.09.2018; piedalās 19 pāri.
  • Latvia Open; 03.11.2018; piedalās 14 pāri.
  • Dzintarlāsīte; 01.12.2018; piedalās 13 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Kristaps Pavārnieks - Valērija GuļbinskaViva1505335350 
1.Aleksandrs Jurženkovs - Loreta ReinikaEstētika1505 320 
3.Jegors Jefimovs - Alisa TarasovaRēzekne1355 305 
4.Aleksandrs Aleksis Tuņķelis - Stella HerbstaSaltāre1295260270 
4.Armīns Garbars - Ksenija JekimenkoSteps1295260270 
6.Edvards Markovs - Tifānija PriedeZīle1220170240 
7.Marats Gecs - Aļona KrasavcevaMirada1165190230 
8.Kristiāns Protasovs - Roberta PusbarnieceTango1035   
9.Toms Ozoliņš - Dārta GarāBalvu SS995180215 
9.Krišjānis Ozols - Samanta RakovaAlianse995   
11.Ričards Grospiņš - Laura ZuikovaAurum885140190 
12.Eduards Etkins - Katrīna LinkumaDeju studija 7835   
13.Emīls Lielpinks - Keita EzeRihtera deju skola785   
14.Sandis Krivišs - Denija SirmāBalvu SS780   
14.Mihails Petrovs - Alisa VolkovaDaugava780   
16.Krišjānis Zelčs - Patrīcija ĻeonovaZīle750   
17.Roberts Rozenbahs - Enia Elizabete ŪdreAnitas deju studija745   
18.Kristians Bērziņš - Nikola GarjāneDuets635   
19.Roberts Binders - Loreta KlindžāneTango630   
20.Kristers Valters Cers - Paula ŠumeikoVērdiņš550   
21.Emīls Lasenbergs - Emīlija LasenbergaDaces deju skola530   
22.Nils Kristiāns Jansons - Akvelīna GertnereLesto515   
23.Aleksandrs Isakovičs - Margarita ParfenaAnitas deju studija495   
24.Vladislavs Meļņikovs - Taisija SmirnovaDzintarkrasts430   
25.Ernests Ruseckis - Elīza CeraGolda410   
26.Kristiāns Kārlis Zommers - Margarita BardovaOlaine400   
27.Andis Arājs - Dana AugustāneGolda365   
27.Konstantins Pikins - Jekaterina KoreškovaD&D365   
29.Adrians Derda - Amanda MeinarteDzintars350   
30.Ričards Savins - Annija RudmiezeD & D335   
31.Maksims Avdejenoks - Maira Karorolīna PlociņaRēzekne305   
32.Toms Jankovskis - Lelde PriedeAura290   
33.Krists Kundziņš - Estere Anna SilenieceLesto280   
34.Marats Nadjaks - Karīna StankevičaSabīne240   
35.Markuss Saukāns - Milēna MiglinieceAura235   
36.Jegors Maļcevs - Margarita BardovaOlaine220   
37.Verners Lavretjevs - Liliāna FricfeldeD & D200   
38.Dairis Gasperovičs - Jurgita RimaBoginiča DS170   
39.Kristers Koškins - Ruslana KnauteSabīne150   
40.Kristers Pēks - Patrīcija RungovskaAizpute130   
41.Kristiāns Pūce - Elizabete DziedātājaRV Studio120   
42.Māris Kraševskis - Samanta AnspokaEdelveiss110