LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori II D ST

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • Jelgavas kauss; 21.01.2018; piedalās 23 pāri.
  • Dzintarlāse; 07.04.2018; piedalās 13 pāri.
  • Siguldas pavasaris; 02.05.2018; piedalās 15 pāri.
  • Mārtiņrožu laiks; 29.09.2018; piedalās 12 pāri.
  • Latvia Open; 03.11.2018; piedalās 14 pāri.
  • Rīgas ziema; 08.12.2018; piedalās 13 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Rolans Stepanovs - Veronika GžibovskaMirada1490   
2.Artemijs Gomozovs - Marianna StolbuškinaDance4U1395 230 
3.Linards Strods - Gabriella BrokāneViva1385 285 
4.Reinis Rūdolfs Oškalns - Paula HomenkoTango1340   
5.Dmitrijs Naumovs - Kristīne KrastiņaLiberta1260120270 
6.Aleksejs Kapustjonoks - Jūlija SidorovaBoginiča DS1230 255 
7.Markuss Ukstiņš - Paula MinčionokaAura1090 250 
8.Alvis Reinis Soboļevs - Agata Agafja LosevaRīgas SP1085160250 
9.Daņiils Zavaļņevs - Diāna AmurovaTango1060 205 
10.Artjoms Jasinovičs - Elizabete KrižanovskaBoginiča DS975   
11.Mārtiņš Spruls - Keita EzeD & D960   
12.Kristiāns Mārtiņš Ramiņš - Alise KristālaLielupe925   
13.Artjoms Papšs - Marija Anastasija ĻebedevaElfs850   
14.Daņiils Ternoviks - Viktorija ZakuskinaLesto685   
15.Armīns Dudeničs - Šarūne ŠablinskaiteBoginiča DS675   
16.Rihards Kovaļskis - Lelde PriedeAura640   
17.Jevgeņijs Kalvišs - Milāna DorošenkoAnitas DS480   
18.Gusts Henrijs Stanga - Katrīna ŅikonovaSara395   
19.Endijs Milbergs - Dana Kristiāna JerumāneMirada380   
20.Rinalds Pocius - Helēna Līna PļuskaSaldus370   
21.Horens Neilands - Marta RancāneSaldus365   
22.Markuss Būmanis - Zane ZaksaLielupe350   
23.Deniss Mihailovs - Viktorija RadionovaRīgas SP335   
24.Dāvids Alens Mūrnieks - Katrīna KuļešovaMirada320   
25.Romans Gailišs - Alisa MotorinaDaces DS305   
26.Kristiāns Celmiņš - Kristiāna KirilovaGolda270   
26.Konstantins Ščerba - Viktorija SmirnovaVecrīga270   
28.Niks Parfenko - Amelija SoboļevaStars265   
29.Kaspars Jansons - Samanta DakuleDS 7250   
30.Kārlis Andersons - Daniela MeņkoAura240   
30.Nikolajs Kedrins - Aleksa MihailovaRēzekne240   
32.Ričards Maksimovs - Gunta BērziņaVecrīga230   
33.Aleksandrs Timoščuks - Ksenija PopkoDūšas DS220   
34.Rinalds Lazdiņš - Kristiāna KirilovaGolda205   
35.Aleksandrs Ahiļčenoks - Viktorija SmirnovaVecrīga175   
36.Ralfs Saučuks - Kerija ZāģereAura110