LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I D 8 dejas

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • Jelgavas kauss; 21.01.2018; piedalās 19 pāri.
  • Mirada Cup; 25.03.2018; piedalās 20 pāri.
  • Daugavpils; 03.06.2018; piedalās 15 pāri.
  • Mārtiņrožu laiks; 29.09.2018; piedalās 20 pāri.
  • Siguldas rudens; 20.10.2018; piedalās 17 pāri.
  • Dzintarlāsīte; 01.12.2018; piedalās 13 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Aleksejs Tretjaks - Līna MazaļevskaViva1520   
2.Jānis Krainis - Olesja ŠčetiļnikovaRēzekne1430270335 
3.Rihards Pauls Avotiņš - Katrīna EzeraGolda1345260260 
4.Kristers Jerofejevs - Diāna AizezeraLielupe1326,66666666667220280 
5.Toms Mulareks - Melisa BileskalneDaces DS1310291,666666666667320 
6.Sandijs Kasparsons - Marta SalenieceDS 71215 270 
7.Aleksis Buliņš - Vera ŠavlovskaDaces DS1165   
8.Konstantīns Pikins - Jekaterīna KoreškovaD & D1160 240 
9.Rainers Pocjus - Anna PumpuraSaldus1145   
10.Jegors Ļebedevs - Kristīne ĻipatovaRīgas SP940 205 
11.Kristers Čunka - Sindija GrantaSaldus930   
12.Sandis Krivišs - Denija SirmāBalvu SS 905170190 
13.Toms Ozoliņš - Dārta GarāBalvu SS 825160170 
14.Andis Arājs - Dana AugustāneGolda730   
14.Davids Kļimovskis - Alisa MaščenkoDaces DS730   
16.Patriks Burvis - Estere Līva BarkāneDance4U655   
17.Armīns Garbars - Ksenija JakimenkoSteps630   
18.Ričards Savins - Annija RudmiezeD & D610   
19.Kristiāns Protasovs - Roberta PusbarnieceTango580   
20.Aleksandrs Jurženkovs - Loreta ReinikaEstētika565   
21.Emīls Liepnieks - Kristīne Sīmane AmbaineRihtera DS550   
22.Andrejs Dragūns - Annemarija SimonovaD&D531,666666666667   
23.Vladislavs Strumps - Nikolija ŅikitinaDzintars525   
24.Kirils Agafonovs - Valērija BažinaEstētika435   
25.Kristers Valters Cers - Paula ŠumeikoVērdiņš360   
26.Andrejs Ivanovs - Alīna AņiščenkoElfs290   
27.Rustams Štālbergs - Megija JaunsleineŠkutāna Ds270   
28.Sergejs Andžāns - Estere Līva BarkāneD & D260   
28.Marats Nadjaks - Karīna StankevičaSabīne260   
30.Emīls Olekšs - Gabriela VītoliņaDance4U250   
31.Toms Jankovskis - Arīna PuzanovaAura230   
31.Kristers Koškins - Ruslana KnauteSabīne230   
33.Einhards Aleksandrs Čačka - Elizabete VorobjovaViva220   
34.Adrians Derda - Amanda MeinarteDzintars190   
35.Krišjānis Ozols - Samanta RakovaAlianse 170   
36.Eduards Etkins - Katrīna LinkumaDS 7150