LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I E4

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Jelgavas Domes kauss; 29/01/2017; piedalās 18 pāri.
  • Pavasara kauss; 25/02/2017; piedalās 20 pāri.
  • Rēzekne; 06/05/2017; piedalās 15 pāri.
  • Mārtiņrožu laiks; 30/09/2017; piedalās 11 pāri.
  • Daugavpils kauss; 22/10/2017; piedalās 8 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Marks Joans Mahovs - Astrīda SmaneŠkutāna DS1325   
2.Kirils Ivanovs - Ksenija FjodorovaVivat1235   
3.Ņikita Isačenkovs - Elīna KozlāneSteps1185230  
4.Daniels Siteņkijs - Adriana ReitmaneOlaine1115230  
5.Vladimirs Suharskis - Viktorija SkudrovaDaugava1110   
6.Pēteris Buske - Ieva BuskeLielupe950180  
7.Ernests Ruseckis - Alisija BulgakovaGolda915   
8.Rinalds Tensbergs - Elza NiklaseReveranss895   
9.Ričards Maksimovs - Valērija SlabadaVecrīga890   
10.Daniils Viktorovs - Katrīna Eva MillereBoginiča DS832.5   
11.Viesturs Nartišs - Džesika ŽdanovskaBoginiča DS780   
12.Emīls Lielpinks - Keita EzeRihtera DS715   
13.Aleksandrs Timoščuks - Ksenija PopkoDūšas DS700   
14.Rustams Štālbergs - Margarita ParfenaDance4U670   
15.Gabriels Kristofers Lielais - Estere PusbarnieceTango500   
16.Romāns Vobļikovs - Anastasija TomsoneKlasika435   
17.Kristiāns Kārlis Zommers - Miļena BuckajaOlaine390   
18.Horens Neilands - Marta RancāneSaldus380   
19.Ļevs Ribakovs - Anastasija ĻeščenkoStars350   
19.Vladislavs Kopilovs - Ksenija ŠčerbakovaRēzekne350   
21.Rolans Stepanovs - Jeļizaveta RožnovaZiemeļblāzma335   
21.Rūdolfs Dāvis Maklers - Patrīcija Marta LakstīgalaSaltāre335   
23.Egor Kryzhevskiy - Paula LudboržaDzintars305   
23.Aleksandrs Isakovičs - Gunta BērziņaAnitas DS305   
25.Vladislavs Savčenko - Ija JakoveleOlaine297.5   
26.Dmitrijs Komašilo - Marija ŠvackaDūšas DS285   
27.Kristers Koškins - Ruslana KnauteSabīne270   
27.Nils Kristiāns Jansons - Akvelina GertnereLesto270   
29.Andrejs Gusevs - Sofija LaptevaDzintarkrasts250   
30.Kārlis Golovanovs - Elizabete GorodkoDīva230   
31.Krišjānis Zeičs - Estere VēvereZīle220   
32.Iļja Osipovs - Jeļizaveta BabičevaPiruete215   
33.Māris Kraševskis - Samanta AnsspokaEdelveiss210   
34.Ričards Pētersons - Katrīna RodeRīgas SP195   
35.Sergejs Bečs - Viviāna Vintra VeinbergaAnitas DS185   
36.Roberts Rozenbahs - Marta KolečaAnitas DS160   
0. - 0