LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori II D LA

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • Skanstes balva; 18.02.2018; piedalās 19 pāri.
  • Dzintarjūra; 11.03.2018; piedalās 20 pāri.
  • BRS; 21.04.2018; piedalās 21 pāri.
  • Dzintarjūras kauss; 22.09.2018; piedalās 13 pāri.
  • Rudens; 07.10.2018; piedalās 16 pāri.
  • Dzintarlāsīte; 01.12.2018; piedalās 12 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Rolans Stepanovs - Veronika GžibovskaMirada1415 286,25 
2.Linards Strods - Gabriella BrokāneViva1385215280 
2.Nikolajs Kedrins - Aleksa MihailovaRēzekne1385 240 
4.Dmitrijs Naumovs - Kristīne KrastiņaLiberta1370255285 
5.Alfrēds Šlionskis - Elīne PauraDancers1295 305 
6.Artemijs Gomozovs - Marianna StolbuškinaDance4U1246,25 260 
7.Daņiils Ternoviks - Viktorija ZakuskinaLesto1125   
8.Alvis Reinis Soboļevs - Agata Agafja LosevaRīgas SP1120195220 
9.Aleksejs Kapustjonoks - Jūlija SidorovaBoginiča DS1020   
10.Armīns Dudeničs - Šarūne ŠablinskaiteBoginiča DS1010 215 
11.Artjoms Jasinovičs - Elizabete KrižanovskaBoginiča DS996,25   
12.Brendons Jaunsleins - Kristiāna OzolaDancers990   
13.Daņiils Zavaļņevs - Diāna AmurovaTango970   
14.Kristiāns Mārtiņš Ramiņš - Alise KristālaLielupe856,25   
15.Konstantīns Ščerba - Viktorija SmirnovaVecrīga790   
16.Deniss Mihailovs - Viktorija RadionovaRīgas SP700   
17.Timofejs Oniščuks - Arina IvanovaElfs650   
18.Kristiāns Celmiņš - Violetta NavrockaMagic DS635   
19.Markuss Ukstiņš - Paula MinčonokaAura570   
20.Kārlis Andersons - Kira DedunovaAura550   
21.Horens Neilands - Marta RancāneSaldus505   
22.Dāvids Alens Mūrnieks - Katrīna KuļešovaMirada380   
23.Niks Parfenko - Amēlija SoboļevaStars365   
24.Rinalds Pocius - Helēna Līna PļuskaSaldus340   
25.Aleksandrs Ahiļčenoks - Viktorija SmirnovaVecrīga330   
26.Endijs Milbergs - Dana Kristiāna JerumāneMirada320   
27.Arts Stuberovskis - Luīze LudāneMirada285   
28.Mārtiņš Spruls - Keita EzeD & D280   
29.Rihards Kovaļskis - Nikola GrigorovičaAura270   
30.Armands Dille - Arīna PuzanovaAura260   
31.Markuss Būmanis - Zane ZaksaLielupe255   
32.Aleksandrs Timoščuks - Ksenija PopkoDūšas DS250   
32.Artjoms Papšs - Marija Anastasija ĻebedevaElfs250   
34.Iļja Osipovs - Anastasija IgnatjevaAura245   
35.Ralfs Saučuks - Kerija ZāģereAura165   
36.Ričards Maksimovs - Valērija SlabadaVecrīga150