LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori II C ST

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Čempionāts ST; 20.01.2018; piedalās 16 pāri.
  • Mirada Cup; 25.03.2018; piedalās 15 pāri.
  • Siguldas pavasaris; 29.04.2018; piedalās 17 pāri.
  • Vēju ritmi; 13.10.2018; piedalās 13 pāri.
  • Draugu dejas; 08.12.2018; piedalās 8 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Paulis Ratnieks - Marija Beate NonbergaLielupe1377,5   
2.Endijs Milbergs - Dana Kristiāna JerumāneMirada1295   
3.Jānis Bārbals - Estere ĶuzeAlaudo1260   
4.Dāvis Alens Mūrnieks - Katrīna KuļešovaMirada1190   
5.Ardis Pujats - Valerija LegajevaViva1110160  
5.Maksims Serko - Anna Krista KipļukaMirada1110   
7.Marks Kravcovs - Darina JakovļevaElfs1080170  
8.Edmunds Vasiļevskis - Agata PavlovaSikspārnis925   
9.Kristers Staune - Anastasija OnufrijevaŠkutāna DS825   
10.Markuss Geislers - Anita Elizabete ĶeireAura755   
11.Edvards Eglītis - Džiliāna HeinrihsoneDzintars730   
12.Miks Eduards Valters - Luīze ViškinteVecrīga677,5   
13.Ernests Mekšs - Elizabete PlirumaAlianse560   
14.Deniss Mihailovs - Viktorija RadionovaRīgas SP535   
15.Danas Skujiņš - Dārta LībekaLesto430   
16.Artūrs Briežkalns - Letīcija JegiDance4U380   
16.Roberts Punka - Karīna KārkliņaVecrīga380   
18.Kristiāns Mārtiņš Ramiņš - Alise KristālaAlaudo365   
19.Rūdolfs Kārlis Knauts - Marija LapuiņaLesto350   
20.Maksims Šerins - Jana RaubiškoVecrīga340   
21.Daņiils Ternoviks - Milēna MatukaLesto335   
21.Rendijs Stikuts - Marta LitvinovaViva335   
23.Daņila Malinovskis - Daniela ČiževskaViva290   
24.Aleksandrs Hajenko - Aleksandra VakajevaElfs285   
25.Armīns Dudeničs - Šarūne ŠablinskaiteBoginiča DS280   
26.Markuss Būmanis - Ksenija PopkoLielupe270   
26.Roberts Šamanovs - Veronika GžibovskaMirada270   
28.Vadims Cvetkovs - Megija KūkojaViva245   
29.Roberts Brūzītis - Luīze LudāneAlaudo240   
30.Arts Stuberovskis - Luīze LudāneMirada230   
31.Romans Gailišs - Alisa MotorinaDaces DS155   
32.Aleksejs Kapustjonoks - Jūlija SidorovaBoginiča DS150