LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni E6 6 dejas

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Deviņu pakalnu ritmos; 19/02/2017; piedalās 33 pāri.
  • Mirada Cup; 01/04/2017; piedalās 35 pāri.
  • BRS; 29/04/2017; piedalās 37 pāri.
  • Rīgas SP kauss; 23/09/2017; piedalās 39 pāri.
  • Dinaburgas kauss; 15/10/2017; piedalās 18 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Eduards Mikučs - Mila PavkštoViva1505   
2.Raivo Zīmelis - Elza FreibergaLielupe1415305  
3.Toms Mulareks - Melisa BileskalneDaces DS1315   
4.Artūrs Hugo Strokšs - Elizabete PēkšenaSara1295   
5.Andrejs Dragūns - Annemarija SimonovaD & D1100120  
6.Kirils Agafonovs - Elīza BaltgalveŠkutāna DS1095   
7.Jānis Leo Zommers - Dana ĻerbedevaOlaine1065110  
8.Konstantins Pikins - Jekaterina KoreškovaD & D1030205  
9.Māris Ozols - Keita MilbergaDaces DS975   
9.Artūrs Sevastjans Mahovs - Marta KristoldeŠkutāna DS975   
11.Rainers Pocjus - Anna PumpuraSaldus815   
12.Kristaps Pavārnieks - Valērija GuļbinskaViva805   
13.Kristiāns Kalvāns - Anna ČernišovaDaces DS790   
14.Krists Kundziņš - Dārta LībekaLesto780   
15.Emīls Olekšs - Gabriela VītoliņaDance4U715   
16.Ņikita Haruns - Polina ŅevedomskaSikspārnis670   
17.Toms Ozoliņš - Dārta GarāBalvu SS655110  
18.Aleksandrs Stavskis - Estere SeiksteDaugava625   
18.Deniss Sergejevs - Jeļizaveta DaņilovaDaugava625   
20.Armīns Garbars - Ksenija JakimenkoSteps615110  
20.Aleksis Buliņš - Vera ŠavlovskaDaces DS615   
22.Ričards Savins - Annija RudmiezeŠkutāna DS610   
23.Adrians Derda - Amanda MeinarteDzintars595   
24.Kristians Bērziņš - Nikola GarjāneDuets530110  
25.Martins Makovičs - Diana KarpovaSikspārnis520   
26.Dīns Riekstiņš - Ksenija NežincevaDance4U500   
27.Andis Arājs - Dana AugustāneGolda465   
28.Jegors Jefimovs - Alisa TarasovaRēzekne460   
29.Aleksejs Kozirevs - Paula PinteleBalvu SS445   
30.Arsenijs Žogins - Nikolija ŅikitinaŠkutāna DS440   
31.Mihails Petrovs - Elija VeilandeDaugava405   
32.Daniels Genrihs - Elīna Marija SiņicaZīle400   
32.Ralfs Juliāns Sirmais - Alīna ŽogotaBalvu SS400   
34.Aleksejs Ļipatovs - Arina KitajevaDance4U385   
35.Anrijs Apsītis - Patrīcija ĻeonovaZīle350   
36.Vladislavs Strumps - Nikolija ŅikitinaDzintars335   
37.Mihaels Sebastians Danoss - Anastasija ČerņigovaVecrīga330   
37.Rolands Pocis - Dārta ĶemlereZiemeļblāzma330   
37.Roberts Jurāns - Dārta RūtenaDuets330   
37.Grigorijs Brusovs - Veronika ŅikiforovaMirada330   
41.Haralds Baltalksnis - Klāra Klinta FeisbergaRV Studio320   
42.Valters Upītis - Patrīcija GustaDS 7315   
43.Andrejs Ivanovs - Alīna AņiščenkoElfs290   
44.Nikolajs Čistjuļins - Madara Ance CinīteGolda265   
45.Ralfs Lejiņš - Anna KrūmiņaVecrīga255   
46.Kristiāns Protasovs - Roberta PusbarnieceTango250   
47.Didzis Drīksne - Marta KrūceŠkutāna DS245   
47.Gusts Ozols - Keita Karolina DimanteGolda245   
49.Aleksejs Žiļcovs Ziņins - Nelli MorozovaAurum240   
50.Nikita Volkovs - Sofija JānīteZiemeļblāzma220   
50.Emīls Lasenbergs - Emīlija LasenbergaVērdiņš220   
52.Kristens Simsons - Alise BērzupeDancers185   
53.Deniss Šilovskis - Oļesja PustoselovaAlaudo145   
54.Roberts Miks Stauža - Viktorija SmoļinaMirada135   
55.Ričards Jansons - Patrīcija MariņakaMirada125   
56.Ņikita Žerenovskis - Nikola Marta DambīteDaugava110   
56.Dmitrijs Morozovs - Poļina VaščenkovaOlaine110   
56.Svens Kalniņš - Nelli MorozovaEstētika110   
56.Ričards Rogoļevs - Klāra Klinta FeisbergaVērdiņš110   
56.Aleksandrs Jurženkovs - Loreta ReinikaEstētika110   
56.Dominiks Lazdāns - Paula FabianoLesto110   
56.Marats Gecs - Aļona KrasavcevaMirada110   
56.Mksims Ļapins - Alisa PoluhinaDance4U110