LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni II E4

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • Jelgavas kauss; 21.01.2018; piedalās 23 pāri.
  • Valmiera; 10.02.2018; piedalās 21 pāri.
  • Dzintarjūra; 10.03.2018; piedalās 18 pāri.
  • Mārtiņrožu laiks; 29.09.2018; piedalās 21 pāri.
  • Siguldas rudens; 20.10.2018; piedalās 24 pāri.
  • Dzintarlāsīte; 01.12.2018; piedalās 18 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Mārcis Sakne - Anna RjabovaLielupe1400   
2.Emīls Roze - Lote BaimanovaLielupe1270 250 
3.Artjoms Ļedeņovs - Karalīna ValdmaneLesto1235 150 
4.Leo Serbžinskis - Adria SkoromkoFokuss1215 265 
5.Savēlijs Boroviks - Darja ŠvecovaAurum1155 260 
6.Mark Morozkov - Paula Anna LakstīgalaReveranss1095   
7.Gusts Dzintars - Estere Paula JankovskaAura1000110110 
8.Roberts Trokša - Elīza AlbiņaDance4U980   
9.Roberts Meikšāns - Poļina MatosovaLielupe925   
9.Kārlis Zonenbergs - Karīna Agate BaranovskaTango925 110 
11.Kristers Rītiņš - Lelde OrsteSteps895 115 
12.Ivo Buliņš - Marta VoitišķeAlaudo880   
12.Markuss Segliņš - Elīna RiekstaAura880   
14.Bogdans Bakulev - Aļona IvanovaFokuss870   
15.Deniss Daņiļevičs - Taisija TihonovaDS 7730   
16.Nikolajs Bobkovs - Sandra ČepuleOlaine660   
17.Edvards Kalmikovs - Kate KrilovaDaces DS655   
17.Rūdolfs Dreiblathens - Estere ĶīnastaLesto655   
19.Artūrs Bikovens - Eleonora PriedīteRihtera Ds620   
20.Ralfs Juliāns Sirmais - Alīna ŽogotaBalvu SS 615   
21.Hugo Zīlnieks - Diāna AuziņaRihtera DS600   
22.Raiens Dūša - Polina SretenskaDūšas DS580   
23.Reinis Smilga - Viviana GrigorovičaDūšas DS565   
24.Ričards Rogoļevs - Estere RūjaDaces DS560   
25.Juris Zeiza - Paula Amanda BušaReveranss490   
26.Svens Kalniņš - Evianna MajoreDzintars480   
27.Kristaps Mulers - Natālija StafeckaFrīda475   
28.Stefans Uļeiskis - Anna ŠvidkoRihtera DS385   
29.Otto Viļums - Sofja IvanovaDS 7380   
30.Iļja Siņicins - Kamila KraineRēzekne365   
31.Kārlis Gustavs Kažoks - Poļina BeļavskaD & D350   
32.Kirills Narinskis - Anna KapčeRihtera deju skola335   
33.Jevgenijs Semjonovs - Sofija MogoriteSikspārnis320   
34.Rodomirs Ponomarjovs - Veronika ŅikiforovaMirada305   
35.Daniels Semjonovs - Anna OlsenaDūšas DS290   
36.Edvards Nikolajevs - Nikola KovtunaDīva280   
36.Markuss Daniels Polis - Grēta PuzinkevičaSaltāre280   
38.Oskars Varga - Elīza Megija MezīteDīva275   
39.Artemijs Skvorcevičs - Amanda PriednieceLielupe265   
40.Toms Mirķis - Laura SermolaStars240   
40.Andrejs Emīls Jansons - Poļina NoskovaAura240   
42.Tonijs Guntars Sinkevičs - Samanta VasaraAura225   
43.Toms Evaldsons - Kate BobriševaAura220   
43.Haralds Romanovskis - Karina KovaļovaLiberta220   
45.Ralfs Gruntmanis - Jeļizaveta VaidotaAura210   
46.Ņikita Žerenovskis - Katrīna SuheckaEstētika205   
47.Vladimirs Boginičs - Juliana KononovaSikspārnis195   
47.Kristiāns Andersons - Roberta ZorģeAura195   
47.Maksims Teļepņevs - Valērija JonovaAura195   
50.Valdis Jokmanis - Beāte TorčinskaDaces DS185   
51.Kristers Puškēvics - Enija ViņķeTango175   
52.Rendels Grigorjevs - Kamila KraineRēzekne170   
53.Marts Poreiters - Sabīne ZvejnieceAlaudo160   
54.Gustavs Flugins - Katrīna Birzniece-BiržāneTango150   
54.Valērijs Viktorovs - Elena BobrihinaDzintarkrasts150   
56.Ričards Niedrītis - Katrīna Birzniece-BiržāneTango130   
56.Daniels Catlakss - Krista Elēna ZariņaLiberta130   
58.Aleksejs Mažajevs - Adeļina SvetlovaOlaine125   
59.Artjoms Guņins - Simona LazarevaAurum110   
59.Rūdolfs Brūns - Ksenija Nikola BitāneSara110