LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni II E4

2019. gada kausa rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Jelgavas kauss; 20.01.2019; piedalās 27 pāri.
  • Valentīndienas kauss; 16.02.2019; piedalās 29 pāri.
  • Rēzeknes Domes kauss; 27.04.2019; piedalās 17 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Deniss Pavlovskis - Jeļizaveta DukureViva730   
1.Vladislavs Kurganskis - Sofija KancāneDance4U730   
3.Ņikita Mehoncevs - Diana VladimirovaPiruete685320  
4.Roberts Dorbe - Viktorija BortkevičaDūšas DS640   
5.Rendels Grigorjevs - Kamila KraineRēzekne600215  
6.Kirils Ameļčanka - Sofija IvanovaZiemeļblāzma590210  
7.Vladimirs Fomins - Elizabete LipiņaVivat585215  
8.Kristers Rītiņš - Lelde OrsteSteps580140  
9.Gustavs Pranaitis - Anastasija TriznaLielupe565215  
10.Jorens Pakalnieks - Paula PēterāneAlaudo555   
11.Emīls Stūrmanis - Kerija Agra AncīteLielupe540   
11.Morics Jegi - Elita ReiginaAlaudo540   
13.Gusts Dzintars - Estere Paula JankovskaAura535260  
14.Daniils Smilgiņš - Veronika MiškinaiteBoginiča DS495160  
15.Ralfs Gruntmanis - Aleksandra KnišaAura485   
16.Maksims Ivanovs - Sofija UnžakovaElfs475   
17.Jevgenijs Semjonovs - Sofija MogoriteD & D460110  
18.Kristers Marģers Kātiņš - Kate BobriševaAura440150  
19.Valters Rozentāls - Ketija ČuprinskaAlaudo380   
20.Tonijs Guntars Sinkevičs - Samanta VasaraAura350   
20.Mikus Toms Ļaksa - Amanda AdamovičaGolda350   
22.Oskars Varga - Elīza Megija MezīteDīva310   
23.Savēlijs Boroviks - Darja ŠvecovaAurum305   
23.Timurs Beilo - Alita KrastiņaViva305   
25.Timurs Mihailovs - Juliana KononovaSaulcerīte300   
26.Haralds Romanovskis - Karina KovaļovaLiberta290   
27.Artūrs Dandens - Ketija OsokinaLielupe220   
28.Artūrs Bikovens - Eleonora PriedīteRihtera Ds215   
29.Andrejs Zvonkovs - Arina RubinovaKlasika190   
29.Semjons Kravčenko - Sanda DzelmeAurum190   
29.Radrigo Belousovs - Eva PereverzevaVecrīga190   
32.Marks Vatašs - Ksenija RandeFokuss180   
33.Roberts Zirnis - Katrīna IndāneAlaudo170   
34.Timurs Maksimovs - Aurelija UpenaDūšas DS160   
34.Konstantīns Rate - Anastasija MaskaļonokaOlaine160   
36.Regnārs Ozols - Sofija ZaikinaAlaudo120   
37.Guntars Vorslovs - Dagmāra StivriņaBoginiča DS110   
37.Daniels Žurņa - Linda ZzdanovskaBoginiča DS110   
37.Aleksejs Mažajevs - Adeļina SvetlovaOlaine110   
37.Jegors Špigunovs - Nika NipāneBoginiča DS110