LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni I E4

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Jelgavas Domes kauss; 29/01/2017; piedalās 13 pāri.
  • Pavasrara Kauss; 04/03/2017; piedalās 21 pāri.
  • Siguldas Pavasaris; 23/04/2017; piedalās 27 pāri.
  • Lielais Rudens reitings; 16/09/2017; piedalās 16 pāri.
  • Rudens; 08/10/2017; piedalās 21 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Maksims Bogdanovs - Patrīcija Paula VindeleEstētika1430   
2.Ričards Andrejs Bolšteins - Madara KlišāneLielupe1415280  
3.Kristians Melbārdis - Katrīna SuheckaEstētika1235   
4.Ņikita Žerenovskis - Nikola Marta DambīteDaugava1220225  
5.Kārlis Blūzmanis - Marta FilimonovaVērdiņš1125190  
6.Jegors Prokins - Anastasija BogačovaDance4U1095   
6.Savēlijs Boroviks - Darja ŠvecovaAurum1095   
8.Emīls Ciprus - Melānija MārtiņaLielupe1005   
9.Iļja Siņicins - Kamila KraineRēzekne845   
9.Rūdolfs Dreiblathens - Estere ĶīnastaLesto845   
11.Jevgeņijs Semjonovs - Sofija MogoriteSikspārnis810130  
12.Roberts Dorbe - Eleonora BriceLielupe785   
13.Vladimirs Boginičs - Juliana KononovaSikspārnis780110  
14.Frančesko Pio Bevilakva - Zanda Līva LocikaOlaine725   
15.Ralfs Taurītis - Estere KapacinaDS 7670   
15.Otto Viļums - Luīza LešinskaDS 7670   
17.Roberts Trokša - Paula BurveDance4U630   
18.Gusts Dzintars - Valērija JonovaAura620   
19.Bogdan Bakulev - Arina RubinovaKlasika535   
20.Damirs Dimpers - Darja RubinovaKlasika510   
21.Valērijs Viktorovs - Alisa VolkovaDzintarkrasts505   
22.Vladimirs Fomins - Jelizaveta NaidjonovaVivat400   
23.Kristens Simsons - Alise BērzupeDancers380   
23.Nikolajs Čistjuļins - Madara Ancce CinīteMario380   
25.Marts Arikāns - Keita CaiceVērdiņš370   
26.Mark Morozkov - Rūta StafeckaReveranss330   
27.Konstantīns Rate - Aleksandra SpriņģeOlaine320   
28.Raiens Dūša - Polina SretenskaDūšas DS290   
29.Ļvovs Tihons - Elga ŠnepsteBoginiča DS280   
29.Nikolajs Bobkovs - Zanda Līva LocikaOlaine280   
31.Roberts Vergazovs - Elizabete BarloteRihtara DS255   
32.Stanislavs Balmasovs - Jeļizaveta AndrejevaKlasika245   
33.Romans Bogdanovs - Marija Karolina KiriļukaDaugava240   
33.Mārcis Sakne - Anna RjabovaLielupe240   
35.Ričards Gaigals - Veronika PavlovaVecrīga225   
36.Haralds Romanovskis - Karina KovaļovaAlianse220   
36.Roberts Meikšāns - Poļina MatosovaLielupe220   
38.Rūdolfs Brūns - Ksenija Nikola BitāneSara215   
39.Dainis Verbickis - Elza KorsieteD&D200   
39.Marts Poreiters - Sabīne ZvejnieceAlaudo200   
41.Kirils Lubjanskis - Valērija BažinaDance4U190   
42.Emīls Pitkēvičs - Adelīna SuveizdaAnitas DS150