LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni I E4

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • Jelgavas Domes kauss; 29/01/2017; piedalās 13 pāri.
  • Pavasrara Kauss; 04/03/2017; piedalās 21 pāri.
  • Siguldas Pavasaris; 23/04/2017; piedalās 27 pāri.
  • Lielais Rudens reitings; 16/09/2017; piedalās 16 pāri.
  • Rudens; 08/10/2017; piedalās 21 pāri.
  • Dzintarlāsīte; 02/12/2017; piedalās 7 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Ričards Andrejs Bolšteins - Madara KlišāneLielupe1460280335 
2.Maksims Bogdanovs - Patrīcija Paula VindeleEstētika1430   
3.Ņikita Žerenovskis - Nikola Marta DambīteEstētika1310225230 
4.Kristians Melbārdis - Katrīna SuheckaEstētika1305 280 
5.Kārlis Blūzmanis - Marta FilimonovaVērdiņš1215190245 
6.Jegors Prokins - Anastasija BogačovaDance4U1095   
6.Savēlijs Boroviks - Darja ŠvecovaAurum1095   
8.Ralfs Taurītis - Estere KapacinaDS 71035   
9.Emīls Ciprus - Melānija MārtiņaLielupe1005   
10.Gusts Dzintars - Valērija JonovaAura910   
11.Iļja Siņicins - Kamila KraineRēzekne845   
11.Rūdolfs Dreiblathens - Estere ĶīnastaLesto845   
13.Jevgeņijs Semjonovs - Sofija MogoriteSikspārnis810 130 
14.Roberts Dorbe - Eleonora BriceLielupe785   
15.Vladimirs Boginičs - Juliana KononovaSikspārnis780 110 
16.Frančesko Pio Bevilakva - Zanda Līva LocikaOlaine725   
17.Otto Viļums - Luīza LešinskaDS 7670   
18.Roberts Trokša - Paula BurveDance4U630   
19.Bogdan Bakulev - Arina RubinovaKlasika535   
20.Damirs Dimpers - Darja RubinovaKlasika510   
21.Valērijs Viktorovs - Alisa VolkovaDzintarkrasts505   
22.Vladimirs Fomins - Jelizaveta NaidjonovaVivat400   
23.Kristens Simsons - Alise BērzupeDancers380   
23.Nikolajs Čistjuļins - Madara Ancce CinīteMario380   
25.Marts Arikāns - Keita CaiceVērdiņš370   
26.Mark Morozkov - Rūta StafeckaReveranss330   
27.Konstantīns Rate - Aleksandra SpriņģeOlaine320   
28.Edijs Grīnvalds - Elizabete BarčaLesto305   
29.Raiens Dūša - Polina SretenskaDūšas DS290   
30.Ļvovs Tihons - Elga ŠnepsteBoginiča DS280   
30.Nikolajs Bobkovs - Zanda Līva LocikaOlaine280   
32.Roberts Vergazovs - Elizabete BarloteRihtara DS255   
33.Stanislavs Balmasovs - Jeļizaveta AndrejevaKlasika245   
34.Romans Bogdanovs - Marija Karolina KiriļukaDaugava240   
34.Mārcis Sakne - Anna RjabovaLielupe240   
36.Ričards Gaigals - Veronika PavlovaVecrīga225   
37.Haralds Romanovskis - Karina KovaļovaAlianse220   
37.Roberts Meikšāns - Poļina MatosovaLielupe220   
39.Rūdolfs Brūns - Ksenija Nikola BitāneSara215   
40.Dainis Verbickis - Elza KorsieteD&D200   
40.Marts Poreiters - Sabīne ZvejnieceAlaudo200   
42.Kirils Lubjanskis - Valērija BažinaDance4U190   
43.Emīls Pitkēvičs - Adelīna SuveizdaAnitas DS150