LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Junior I Latin Junior I Latin Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Pavel Kalbaska Milana Shykhlina / 2004 Дуэт Belarus
2 Nikita Maksimov Alisa Sokol / 2005 Russian Federation
3 Oļegs Bērziņš Anna Bērziņa C / 2005 Dūšas Deju skola Latvia
4 Christian Schmal Alessandra Brennicke / 2004 OTK Schwarz - Weiß Berlin Germany
5 Astijus Rėklaitis Goda Česnulevičiūtė / 2005 Toro Lithuania
6 Valter Westerlund My Narvo / 2005 Tanssidans Finland
7 Anton Siff Katerin Matvejeva / 2005 D.C. LEEVI Estonia
8 Aleksander Johanson Adriana Johanson / 2005 Maarja Estonia
9 Neilas Lenzbergas Gabija Jonusaite / 2004 Palangos moksleiviu klubas Lithuania
10 Wladislaw Riedinger Josephine Mesoma Chukwundelunzu / 2004 Grün Gold Club Bremen Germany
11 Arsentii Nekriata Anastasiia Vysoka / 2004 Lazurit Ukraine
12 Illia Blyzniuk Stefaniia Rudenko / 2004 Ukraine
13 Mykola Nozhenko Anastasiia Averianova / 2004 Slavutych Star Ukraine
14 Lasse Reuter Carina Fabrizius / 2005 Germany
15 Gregor Labunski Carmel Anette Niimann / 2004 Crause TK Estonia
16 Lev Skrjabin Jelizaveta Gorodilova / 2005 Kreedo Dance Estonia
17 Reinis Šiļausks Viktorija Būmane C / 2005 Dūšas Deju skola Latvia
18 Ilya Dotsenko Yasmin Irende / 2005 Kazakhstan
19 Augustė Švedaitė Nikita Murnikovas / 2005 Vijūnas Lithuania
20 Maksims Serko Anna Krista Kipļuka C / 2004 Mirada Latvia
21 Roberts Punka Karīna Kārkliņa C / 2004 Vecrīga Latvia
22 Hardi Vahtra Lisandra Lipp / 2004 Tango Estonia
23 Mykolas Rimkus Jogailė Jaseviciute / 2004 Rolina Lithuania
24 Ron Dobrjanski-Piirsalu Linda Rebane / 2004 DC Leevi Estonia
25 Kipras Burneikis Barbora Martinkevičiūtė / 2005 Tvistas Lithuania
26 Faustas Naruskevicius Anastasija Pavsukova / 2004 Promenada Lithuania
27 Roman Stradetskiy Mariia Symaka / 2005 Ukraine
28 Markus Andreas Otsmaa Katarina Saun / 2005 Crause Estonia
29 Kristers Staune Anastasija Onufrijeva C / 2004 Škutāna DS Latvia
30 Alisher Seidaliev Aibiike Nurlanova / 2004 Kyrgyzstan
31 Alikhan Sabyruly Alina Slobodova / 2004 Kazakhstan
32 Philipp Ratkovski Polina Petrova / 2004 TKMaster Finland
33 Juan Pablo Pico Lopez Olga Borzova / 2005 Aurora Russian Federation
34 Nicolas Aaron Eichhorn Katharina Jewdokimenko / 2004 btc grün gold der Turngemeinde in Berlin Germany
35 Daniel Pastuchow Luna Maria Albanese / 2005 GGC Bremen Germany
36 Henn-Jaagup Rooba Laura Laasik / 2005 Tango Estonia
37 Kajus Domarkas Brigita Chmelevskytė / 2004 Davi Lithuania
38 Kirils Bogačovs-Kudrevatihs Milana Knirko A / 2004 Škutāna DS Latvia
39 Maksim Savtšuk Sabine Liisa Pärn / 2004 Kreedo Dance Estonia
40 Ernests Aksels Dimants Marija Paščenko C / 2005 Daces deju skola Latvia
41 Renat Salahhov Sofia Baranjuk / 2004 Kreedo Dance Estonia
42 Alans Orda Arina Mohova B / 2005 Daces deju skola Latvia
43 Arnas Endriulaitis Viktorija Petrenko / 2004 Kaspinas Lithuania
44 Sergey Burdin Anastasia Sitnikova / 2004 Avrora Russian Federation
45 Grigory Bozhevsky Stefania Shakhray / 2005 Russian Federation
46 Petr Kobyshev Ekaterina Belostotskaya / 2005 Latinskiy Kvartal Russian Federation
47 Fedor Volodin Svetlana Achapkina / 2004 Russian Federation Russian Federation
48 Saveli Korosteljov Anastasia Russanova / 2004 Kreedo Dance Estonia
49 Ilia Parfenov Polina Tatarintseva / 2005 Элит Russian Federation
50 Nikita Kilievoi Anna Maria Pogrebnaja / 2005 Danceline Estonia
51 Aivaras Kuoga Eliza Abdellaoui / 2005 Toro Lithuania
52 Dimitry Vasiliev Svetlana Saskova / 2004 Аврора Russian Federation
53 Edvards Eglītis Džiliāna Heinrihsone C / 2004 Dzintars Latvia
54 Nikita Guguchkin Varvara Alexeeva / 2004 Alyance Russian Federation
55 Arsen Aitbay Amira Makhambetova / 2004 Kazakhstan
56 Edvardas Mašaro Patricija Rinkevičiūte / 2004 Vijūnas Lithuania
57 Lukas Stanynas Toma Bespalovaitė / 2005 Rumba Lithuania
58 Oleksandr Turcheniak Sofiia Chernikova / 2004 Stardust Ukraine
59 Artem Shpigel Valeriia Samordina / 2004 Russian Federation
60 Marco Kindsigo Lisete Marjapuu / 2004 Maarja Estonia
61 Aleksejs Gutenko Zane Kalniņa B / 2004 Mirada Latvia