LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Juvenile I E4 (W, Q, Ch, J) Juvenile I E4 (W, Q, Ch, J) Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Kristians Melbārdis Katrīna Suhecka E6 / 2008 Estētika Latvia
2 Iļja Siņicins Kamila Kraine E4 / 2008 Rēzekne Latvia
3 Žygimantas Petraitis Beatričė Pučinskaitė / 2009 Klaipėdos šokių akademija Lithuania
4 Mark Morozkov Rūta Stafecka E4 / 2008 Reveranss Latvia
5 Sayan Rakhimov Zhaniya Amurbay / 2008 S.Dance Studio, SDUSHOR 1 Kazakhstan
6 Timurs Maksimovs Viktorija Bortkeviča E4 / 2009 Dūšas Deju skola Latvia
7 Dominic Rauvanto Kira Polishchuk / 2009 Tanssidans Finland
8 Arseni Korosteljov Rada Artemia Lavrik / 2009 Estonia
9 Edijs Grīnvalds Elizabete Brača E4 / 2009 Lesto Latvia
10 Ričards Andrejs Bolšteins Madara Klišāne E6 / 2008 Lielupe Latvia
11 Ilja Pehkonen Liisa Mesetsova / 2010 TK Master Finland
12 Jelisej Zemljannikov Vlada Sidunova / 2009 TKMaster Finland
13 Vladimirs Boginičs Juliana Kononova E4 / 2008 Sikspārnis Latvia
14 Konstantīns Rate Aleksandra Spriņģe E4 / 2009 Olaine Latvia
15 Faisal Erzhanuly Malika Saginaeva / 2010 S.Dance Studio Kazakhstan
16 Titas Gustainis Barbora Masiulyte / 2009 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
17 Ivo Buliņš Marta Voitišķe E4 / 2008 Alaudo Latvia
18 Roberts Trokša Paula Burve E4 / 2008 Dance4U Latvia
19 Rojus Bytautas Smilte Barysaite / 2008 Tvistas Lithuania
20 Stepan Belenok Anastasia Khomutova / 2008 Russian Federation
21 loren shargorodski natali leibovici / 2008 Israel
22 Nikolajs Bobkovs Zanda Līva Locika E4 / 2008 Olaine Latvia
23 Eimantas Eirošius Saulė Turčinskaitė / 2008 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
24 Ralfs Taurītis Estere Kapacina E6 / 2008 Deju studija "7" Latvia
25 Leo Serbžinskis Adria Skoromko E4 / 2008 Fokuss Latvia
26 Radomirs Ponomarjovs Paula Anna Lakstīgala E4 / 2008 Reveranss Latvia
27 Shymkiv Mykhailo Vasilisa Reva / 2008 Liga-A Ukraine
28 Rūdolfs Dreiblathens Estere Ķīnasta E4 / 2008 Lesto Latvia
29 Vėjas Paurys Nora Dainytė / 2008 Rid-rito Lithuania
30 Paulius Stelingis Ornela Piščikaitė / 2008 Žuvėdra Lithuania
31 Roberts Vergazovs Elizabete Barlote E4 / 2009 Rihtera deju skola Latvia
32 Eleasar Müürisepp Veronika Puhhova / 2008 Kreedo Dance Estonia
33 Vladyslav Zaparanyuk Tymchuk Ana-Mariia / 2008 Karnaval Ukraine
34 Alamgir Ussa Afina Rakhmetzhan / 2009 S.Dance Studio, SDUSHOR 1 Kazakhstan
35 Kārlis Blūzmanis Marta Filimonova E4 / 2009 Vērdiņš Latvia
36 Andrejs Zvonkovs Milana Ingačova E4 / 2009 Daugava Latvia
37 Raiens Dūša Polina Sretenska E4 / 2008 Dūšas Deju skola Latvia
38 Savēlijs Boroviks Darja Švecova E4 / 2008 Aurum Latvia
39 Romans Bogdanovs Marija Karolina Kiriļuka E4 / 2009 Daugava Latvia
40 Roberts Meikšāns Poļina Matosova E4 / 2008 Lielupe Latvia
41 Mārcis Sakne Anna Rjabova E4 / 2008 Lielupe Latvia
42 Aringas Šliapnikovas Vėja Beniušytė / 2008 Šypsena Lithuania
43 Marts Arikāns Henriete Priedīte E4 / 2009 Rihtera deju skola Latvia
44 Emilijus Broneika Neda Mockutė / 2008 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
45 Ņikita Žerenovskis Nikola Marta Dambīte E4 / 2009 Estētika Latvia
46 Jevgenijs Semjonovs Sofija Mogorite E4 / 2008 Sikspārnis Latvia
47 Ignas Ratkevičius Deimantė Tumalavičiūtė / 2008 Šiaulių Volta Lithuania
48 Matas Puplevičius Airina Brikmanytė / 2008 Santaka Lithuania
49 Aurimas Pronskus Azzurra Cotticelli / 2008 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
50 Arijus Sirvinskas Evita Drazdauskaite / 2008 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
51 Gabrielius Pečiulis Perla Adomavičiūtė / 2008 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
52 Deniss Proščenko Jeļizaveta Dukure E4 / 2008 Viva Latvia
53 Neimantas Bieliauskas Austėja Endrijauskytė / 2009 Klaipėdos Žingsnis Lithuania