LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Jun I ST Jun I ST Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Kaapo Tusa Malin Gustafsson / 2006 Tanssidans Finland
2 Savely kiselevsky Victoria Usok / 2005 Ellionis Russian Federation
3 Lukas Stanynas Toma Bespalovaite / 2005 Rumba Lithuania
4 Henry Kristian Vallaste Marie-Heleen Pais / 2006 Leevi Estonia
5 Aleksander Johanson Adriana Johanson / 2005 Maarja Estonia
6 Mark Anttoni Lakhan Anastasija Prikul / 2006 Tanssiklubi Master ry Finland
7 Aleksei Sitnikov Anastassia Salamatova / 2006 Kreedo Dance Estonia
8 Ernests Aksels Dimants Marija Paščenko B / 2005 Daces deju skola Latvia
9 Nojus Karka Lukrecija Zemenauskaite / 2005 Davi Lithuania
10 Richard Eric Rinne Kristiin Sõõrumaa / 2005 Golden Dance Club Estonia
11 Kristers Valters Cers Paula Šumeiko E6 / 2006 Vērdiņš Latvia
12 Robi Mikk Merinel-Isabelle Ounpuu / 2005 Laguun Estonia
13 Mark Anttoni Lakhan Anastasija Prikul / 2006 TK Master Finland
14 Alans Orda Amanda Aksenoka B / 2005 Daces deju skola Latvia
15 Ņikita Bogdanovs Sanita Misiņa C / 2005 Viva Latvia
16 Roberts Ceimers Anastasija Onufrijeva C / 2006 Estētika Latvia
17 Reinis Līdaka Marta Aleksandra Palmbaha B / 2005 Škutāna DS Latvia
18 Markus Andreas Otsmaa Deisi-Ly Maegi / 2005 Crause Estonia
19 Risto Einberg Katarina Veltri / 2006 Crause Estonia
20 Lev Skrjabin Mirra Pchelkina / 2005 Kreedo Dance Estonia
21 Jan Stupnikov Sofia Plaksina / 2006 Kreedo Dance Estonia
22 Mateusz Stawowy Sara Silva / 2006 Poland
23 Augustas Mikalauskis Auguste Švedaitė / 2005 I-dance Lithuania
24 Aleksandrs Jurženkovs Loreta Reinika C / 2006 Estētika Latvia
25 Rihards Pauls Avotiņš Katrīna Ezera D / 2005 Golda Latvia
26 Andis Arājs Emīlija Lasenberga D / 2006 Golda Latvia
27 Toms Špīlbergs Anastasija Čerņigova C / 2006 Vecrīga Latvia
28 Nojus Grinskis Ieva Grybauskaite / 2006 Santaka Lithuania
29 Julius Isganaitis Evita Plytnykaite / 2005 Editos Daniūtės šokių studija Lithuania
30 Aleksejs Tretjaks Līna Mazaļevska C / 2006 Viva Latvia
31 Elans Kristers Vilimanis Emīlija Tālberga / 2006 Daugava Latvia
32 Nikita Kilievoi Anna-Maria Pogrebnaja / 2005 Danceline Estonia
33 Elias Saastamoinen Emmiina Alimattila / 2005 La Team Lieto Finland
34 Kipras Burneikis Barbora Martinkeviciute / 2005 Tvistas Lithuania
35 Markus Andreas Otsmaa Deisi-Ly Maegi / 2005 DC Crause Estonia
36 Klāvs Kokins Keita Karolīna Dimante C / 2006 Golda Latvia
37 Mark Anttoni Lakhan Anastasija Prikul / 2006 Tanssiklubi Master ry Finland