LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Bērni I E4 Juvenile I E4 Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Konstantīns Rate Aleksandra Spriņģe E4 / 2009 Olaine Latvia
2 Dominykas Katauskis Jonė Jankauskaitė / 2009 Davi Lithuania
3 Dastins Kazlausks Gabriela Garda E4 / 2009 Rihtera deju skola Latvia
4 Marks Vatašs Ksenija Rande E4 / 2009 Fokuss Latvia
5 Ralfs Petrovičs Laura Vataša E4 / 2009 Estētika Latvia
6 Augustas Jonaitis Margarita Mockutė / 2010 Klaipėdos šokių akademija Lithuania
7 Dominykas Aleknavičius Beata Nauronytė / 2009 Šypsena Lithuania
8 Ilya Ermakov Mariya Vassilenko / 2009 S.Dance Studio, SDUSHOR 1 Kazakhstan
9 Augustas Varkalis Ugnė Matukevičiūtė / 2009 Augustės ir Justo studija Lithuania
10 Roberts Augustāns Jevgenija Malahova E4 / 2010 Klasika Latvia
11 Adrijus Kasiulis Saulė Grinkevičiūtė / 2009 MJ dancesport academy Lithuania
12 Ilya Hulmantovich Aliviya Shkuta / 2009 Imperia Belarus
13 Ivo Zvaigzne Vanessa Macāne E4 / 2010 Deju studija "7" Latvia
14 Jelisei Zemljannikov Vlada Sidunova / 2009 TKMaster Finland
15 Valters Rozentāls Keitija Čuprinska E4 / 2009 Alaudo Latvia
16 Emīls Stūrmanis Kerija Agra Ancīte E4 / 2009 Lielupe Latvia
17 daniel Shich shirel Chernomorskaya / 2009 SoulDance Israel
18 Timurs Beilo Alita Krastiņa E4 / 2009 Viva Latvia
19 Andrii Kyryliuk Taisiia Vasylenko / 2009 Academy Dance Ukraine
20 N?kolas ?rem?ca-Mav?d? Dar‘ya P?skarova / 2009 Карнавал Ukraine
21 Kirill Lugansk Iy Mariya Chernovolova / 2009 FLAIR Kazakhstan
22 Marts Arikāns Henriete Priedīte E4 / 2009 Rihtera deju skola Latvia
23 Andrei Ivanov Taisiia Osadchaia / 2009 Russian Federation
24 Ilya Hulmantovich Aliviya Shkuta / 2009 Imperia Belarus
25 Andrei Bendera Anne Platonova / 2012 Kreedo Dance Estonia
26 Andrejs Zvonkovs Arina Rubinova E4 / 2009 Klasika Latvia
27 Radrigo Belousovs Eva Pereverzeva E4 / 2009 Vecrīga Latvia
28 Augustas Lukoševičius Vanesa Šustikaitė / 2009 Davi Lithuania
29 Edvards Goldbergs Marinika Štālberga E4 / 2010 Daces deju skola Latvia
30 Ņikita Mehoncevs Diana Vladimirova E4 / 2009 Piruete Latvia
31 Normens Krilkovs Eleonora Marta Rullere E4 / 2010 Daugava Latvia
32 Marats Kurbatovs Paula Kolča E4 / 2010 Lielupe Latvia
33 Dmitrijs Urbanovičs Darja Rivare E4 / 2009 Elfs Latvia
34 Ričards Zizlāns Liana Legajeva I3 / 2010 Viva Latvia
35 Nojus Vaškys Auksė Stuopelytė / 2011 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
36 Kirils Ameļčanka Sofija Ivanova E4 / 2009 Ziemeļblāzma Latvia
37 Morics Jegi Elita Reigina E4 / 2009 Alaudo Latvia
38 Aleksejs Haritonovs Alika Urušadze E4 / 2010 Elfs Latvia