LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Jun II ST Jun II ST Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Nojus Dauksas Beatrice Rupslaukyte / 2004 Klaipėdos šokių akademija Lithuania
2 Germo-Carl Somer Ksenija Razina B / 2003 Mirada Latvia
3 Mait-Eduard Metsar Marija Iljitšova / 2003 STIIL Estonia
4 Marco Kindsigo Lisete Marjapuu / 2004 Maarja Estonia
5 Gustavs Bergmanis Helma Vīksna B / 2003 Daugava Latvia
6 Rūdolfs Kārlis Knauts Marija Lapiņa B / 2003 Lesto Latvia
7 Kristiāns Mārtiņš Ramiņš Alise Kristāla C / 2004 Alaudo Latvia
8 Konstantin Zaychenko Ekaterina Buriak / 2004 Russian Federation
9 Arturs Biele Marija Elizabete Kravčuka A / 2003 Dzintars Latvia
10 Roberts Punka Karīna Kārkliņa B / 2004 Vecrīga Latvia
11 Mikhail Pikulin April Daniya Hoffmeister / 2004 Dance Unlimited Zurich (DUZ) Switzerland
12 Gregor Labunski Carmel Anette Niimann / 2004 Crause Estonia
13 Ivan Semenov Sana Omirbek / 2003 Style Kazakhstan
14 Pavel Dubasov Polina Popova / 2003 Balance Russian Federation
15 Ieva Gecevičiūtė Markas Sergejevas / 2004 Editos Daniūtės šokių studija Lithuania
16 Ivan Gays Valeriya Rybina / 2004 - Russian Federation
17 Enrico Fischer Sofiya Shpak / 2003 BTC Grün-Gold im TIB 1848 e.V. Germany
18 Matvey Korostelev Uliana Gorina / 2004 Альянс Russian Federation
19 Ugnius Deveika Martyna Urmonaite / 2004 Pinavija Lithuania
20 Edvardas Masaro Patricija Rinkeviciute / 2004 Spindulys Lithuania
21 Arsenijs Pāls Polina Bičihina B / 2003 Mirada Latvia
22 Andreas Lepiste Sofia Dzevulskaja / 2003 Kreedo Dance Estonia
23 Dominykas Slonskis Emilė Čepaitė / 2004 Šypsena Lithuania
24 Arnas Endriulaitis Austeja Vaicekauskaite / 2004 Kaspinas Lithuania
25 Artem Luganskiy Zhanna Omaradil / 2004 Flair Kazakhstan
26 Markuss Geislers Anita Elizabete Ķeire C / 2003 Aura Latvia
27 Gediminas Galčius Elzė Gusčiūtė / 2003 Šokių sostinė Lithuania
28 Oleksandr Zadyraka Olena Chervinska / 2004 Yuris Ukraine
29 Hardi Vahtra Lisandra Lipp / 2004 Tango Estonia
30 Ivan Gays Valeriya Rybina / 2004 Danceclub 726 Russian Federation
31 Aleksejs Gutenko Zane Kalniņa B / 2004 Mirada Latvia
32 Markus Kinnunen Saana Pellinen / 2003 Botafogo Finland
33 Alexander Strelnikov Adi Mena / 2004 Israel
34 Arsenijs Vorona Paula Spalāne B / 2003 Rihtera deju skola Latvia
35 Danila Zhuravlev Daria Titkova / 2004 Melodiya Russian Federation
36 Leon Konwiser Amelia Andruson / 2004 Israel
37 David Aylarov Aleksandra Afanaseva / 2003 Diamond Uzbekistan
38 Renat Salahhov Sofia Baranjuk / 2004 Kreedo Dance Estonia
39 Danas Skujiņš Dārta Lībeka C / 2003 Lesto Latvia
40 leon Konviser Amelia Andruson / 2004 SoulDance Israel
41 Andrii Buhlak Anastasiia Ushenko / 2003 Reverans Ukraine
42 Mikita Buyel Maria Moiseeva / 2004 Belarus
43 Miikka Ahonen Sanni Ruutu / 2003 Star Finland
44 Mihkel Jantson Alexandra Skvortsova / 2003 Kreedo Dance Estonia
45 Mikhail Sivukhin Elena Saetskaya / 2003 Ritm Russian Federation
46 Vilius Jagelavicius Kotryna Deltuvaite / 2004 Tvistas Lithuania
47 Saveli Korosteljov Kristiin Sagur / 2004 Kreedo Dance Estonia
48 Marian Havrylyshyn Dzvenyslava Dmytruk / 2004 Karmens Ukraine
49 Mikhail Tabolin Almira Tazhibayeva / 2004 Sovremeny style Belarus
50 Endijs Milbergs Dana Kristiāna Jerumāne B / 2004 Mirada Latvia
51 Markuss Būmanis Ksenija Popko C / 2004 Lielupe Latvia
52 Markas Sabaliauskas Ksenija Samusevic / 2003 Svivelis Lithuania
53 Philipp Vovk Angelina Gensrich / 2003 Grün-Gold-Club Bremen Germany
54 Vilius Filatovas Deimantė Karaliūnaitė / 2004 Rumba Lithuania
55 Roman Sidorov Anastasia Grishina / 2003 Alliance Russian Federation
56 Roberts Urtāns Anete Medniece C / 2003 Vērdiņš Latvia
57 Dzmitry Minkou Lizaveta Mizhevich / 2003 Belarus
58 Mykolas Rimkus Enrika Jankunaite / 2004 Rolina Lithuania
59 Dovydas Augustinavicius Meda Pakėnaitė / 2003 Šypsena Lithuania