LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Jun II LA Jun II LA Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Nojus Dauksas Beatrice Rupslaukyte / 2004 Klaipėdos šokių akademija Lithuania
2 Matvii Knysh Dariia-Ivanna Hnativ / 2003 Ukraine
3 Germo-Carl Somer Ksenija Razina B / 2003 Mirada Latvia
4 Daniel Andreas Hegyi Giuliana Domingues da Silva / 2003 Germany
5 Mait-Eduard Metsar Marija Iljitšova / 2003 STIIL Estonia
6 Marco Kindsigo Lisete Marjapuu / 2004 Maarja Estonia
7 Christian Schmal Alessandra Brennicke / 2004 OTK SChwarz-Weiß im SC Siemensstadt Berlin Germany
8 Konstantin Zaychenko Ekaterina Buriak / 2004 Russian Federation
9 Edvardas Masaro Patricija Rinkeviciute / 2004 Spindulys Lithuania
10 Arturs Biele Marija Elizabete Kravčuka A / 2003 Dzintars Latvia
11 Rodion Mudarrisov Emilia Shchurova / 2003 TKMaster Finland
12 Rūdolfs Kārlis Knauts Marija Lapiņa B / 2003 Lesto Latvia
13 fabian Glatz Delia Breitmaier / 2003 Grün Gold Club Bremen Germany
14 Roberts Punka Karīna Kārkliņa B / 2004 Vecrīga Latvia
15 Mikhail Pikulin April Daniya Hoffmeister / 2004 Dance Unlimited Zurich (DUZ) Switzerland
16 Gregor Labunski Carmel Anette Niimann / 2004 Crause Estonia
17 Ivan Semenov Sana Omirbek / 2003 Style Kazakhstan
18 Artemijs Plakitins Daria Malysheva B / 2004 Dzintars Latvia
19 Pavel Dubasov Polina Popova / 2003 Balance Russian Federation
20 Ksenija Tiurubajeva Denis Vaickus / 2003 Klaipėdos šokių akademija Lithuania
21 Enrico Fischer Sofiya Shpak / 2003 BTC Grün-Gold im TIB 1848 e.V. Germany
22 Matvey Korostelev Uliana Gorina / 2004 Альянс Russian Federation
23 Ugnius Deveika Martyna Urmonaite / 2004 Pinavija Lithuania
24 Robert Veide Amanda Rebeca Padar / 2003 Prestige Estonia
25 Marks Kravcovs Darina Jakovļeva C / 2004 Elfs Latvia
26 Aleksis Visockis Kerija Keita Ziemele A / 2003 Dzintars Latvia
27 Arsenijs Pāls Polina Bičihina B / 2003 Mirada Latvia
28 Andreas Lepiste Sofia Dzevulskaja / 2003 Kreedo Dance Estonia
29 Kajus Domarkas Brigita Chmelevskytė / 2004 Davi Lithuania
30 Kirils Carevs Aleksandra Ručkovska B / 2003 Aurum Latvia
31 Paulis Ratnieks Marija Beāte Nonberga B / 2003 Lielupe Latvia
32 Mihkel Jantson Alexandra Skvortsova / 2003 Kreedo Dance Estonia
33 Alfrēds Šlionskis Elīne Paura C / 2003 Dancers Latvia
34 Arnas Endriulaitis Austeja Vaicekauskaite / 2004 Kaspinas Lithuania
35 Artem Luganskiy Zhanna Omaradil / 2004 Flair Kazakhstan
36 Markuss Geislers Anita Elizabete Ķeire C / 2003 Aura Latvia
37 Gediminas Galčius Elzė Gusčiūtė / 2003 Šokių sostinė Lithuania
38 Hardi Vahtra Lisandra Lipp / 2004 Tango Estonia
39 Aleksejs Gutenko Zane Kalniņa B / 2004 Mirada Latvia
40 Markus Kinnunen Saana Pellinen / 2003 Botafogo Finland
41 Alexander Strelnikov Adi Mena / 2004 Israel
42 Orest Gaman Kateryna Shymkiv / 2003 Ukraine
43 Arsenijs Vorona Paula Spalāne B / 2003 Rihtera deju skola Latvia
44 Danila Zhuravlev Daria Titkova / 2004 Melodiya Russian Federation
45 Leon Konwiser Amelia Andruson / 2004 Israel
46 Renat Salahhov Sofia Baranjuk / 2004 Kreedo Dance Estonia
47 leon Konviser Amelia Andruson / 2004 SoulDance Israel
48 Rokas Malinauskas Adrija Dravininkaitė / 2003 Bada Studio Lithuania
49 Mikita Buyel Maria Moiseeva / 2004 Belarus
50 Miikka Ahonen Sanni Ruutu / 2003 Star Finland
51 Markuss Būmanis Ksenija Popko C / 2004 Lielupe Latvia
52 Mikhail Sivukhin Elena Saetskaya / 2003 Ritm Russian Federation
53 Saveli Korosteljov Kristiin Sagur / 2004 Kreedo Dance Estonia
54 Ron Dobrjanski-Piirsalu Sofia Tshizhiva / 2004 Valeria Semenova Estonia
55 Marian Havrylyshyn Dzvenyslava Dmytruk / 2004 Karmens Ukraine
56 Daņiils Ternoviks Milēna Matuka C / 2004 Lesto Latvia
57 Mikhail Tabolin Almira Tazhibayeva / 2004 Sovremeny style Belarus
58 Denis Cherezov Nigina Koblyakova / 2004 Uzbekistan
59 Markas Sabaliauskas Ksenija Samusevic / 2003 Svivelis Lithuania
60 Philipp Vovk Angelina Gensrich / 2003 Grün-Gold-Club Bremen Germany
61 Roman Sidorov Anastasia Grishina / 2003 Alliance Russian Federation
62 Roberts Urtāns Anete Medniece C / 2003 Vērdiņš Latvia
63 Maxim Kutscher Melissa Kroll / 2004 btc Grün-Gold der turngemeinde in Berlin 1848 e.V Germany
64 Maksym Prannychuk Anna Kushnir / 2003 Ukraine
65 Nicolas Aaron Eichhorn Katharina Jewdokimenko / 2004 btc Grün Gold Germany
66 Mikhail Philippov Daria Pryadko / 2004 Russian Federation
67 Ignas Boženkov Milita Vaičekonytė / 2003 Bada Studio Lithuania
68 Artūrs Kotovs Anastasija Ļečebrina A / 2003 Mirada Latvia
69 Mykolas Rimkus Enrika Jankunaite / 2004 Rolina Lithuania
70 Yevhenii Savchenko Daria Rohova / 2004 Femida Ukraine
71 Ariel Zaidman Eden Zaltsman / 2003 Israel