LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Juvenile II 6 dance (W, V, Q, Ch, R, J) Juvenile II 6 dance (W, V, Q, Ch, R, J) Back

List Male partner Female partner Rank/Age Club Country
1 Ričards Krīviņš Eva Grāvere C / 2007 Daces deju skola Latvia
2 Kipras Kura Mortas Batutyte / 2006 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
3 Gusts Ozols Patrīcija Gusta E6 / 2007 Golda Latvia
4 Elans Kristers Vilimanis Emīlija Tālberga C / 2006 RV Studio Latvia
5 Patriks Pauls Klaperis Marija Golubeva D / 2007 Vecrīga Latvia
6 Artūrs Hugo Strokšs Elizabete Pēkšena D / 2006 Sara Latvia
7 Nikita Harun Fay Antikainen / 2006 Tanssidans Finland
8 Sandijs Kasparsons Marta Saleniece D / 2006 Deju studija "7" Latvia
9 Alexei Pribolovsky Alina Khoperskaia / 2006 TKMaster Finland
10 Mathias Kermes Deisi-Ly Mägi / 2006 Crause Danceschool Estonia
11 Aleksis Buliņš Vera Šavlovska D / 2006 Daces deju skola Latvia
12 Maksym Kutsulyma Sofiia Panchenko / 2006 Liga-A Ukraine
13 Kristers Valters Cers Paula Šumeiko E4 / 2006 Vērdiņš Latvia
14 Kristupas Mlinskas Patricija Kairytė / 2007 Klaipėdos Žingsnis Lithuania
15 Roberts Ceimers Amanda Aksenoka C / 2006 Dzintars Latvia
16 Emīls Lasenbergs Emīlija Lasenberga E6 / 2006 Daces deju skola Latvia
17 Nils Reinis Streikuss Santa Tihonova E6 / 2006 Vita Latvia
18 Arsenijs Žogins Viktorija Smoļina D / 2007 Mirada Latvia
19 Leo Chkliar Jaroslava Zrmljannikova / 2006 TKMaster Finland
20 Aleksejs Tretjaks Līna Mazaļevska D / 2006 Viva Latvia
21 Ali Zhakenov Eva Skutina / 2006 S.Dance Studio, SDUSHOR 1 Kazakhstan
22 Ralfs Lejiņš Nelli Morozova E6 / 2007 Vecrīga Latvia
23 Oleksii Shymkiv Mariia Kim / 2007 Liga-A Ukraine
24 Maksim Tsernetsov Sofia plaksina / 2006 Esperanza Estonia
25 Aleksandrs Jurženkovs Loreta Reinika E6 / 2006 Estētika Latvia
26 Andis Arājs Dana Augustāne E6 / 2006 Golda Latvia
27 Oleksandr Martynenko Sofiya Denysenko / 2007 Ukraine
28 Andrii Nikitonok Kateryna Diachuk / 2006 Stardust Ukraine
29 Samuel Rauvanto Elli Lehtonen / 2006 Tanssidans Finland
30 Damian Kobez Nataliya Behrendt / 2006 Verein OTK Schwarz-Weiß 1922 im SC Siemensstadt Berlin e.V. Germany
31 Martin Makarov Keiri Semre / 2007 Leevi Estonia
32 Raphael Ilievsky Mishel Surpin / 2006 Dream Dance Israel
33 Alexandr Khvan Kira Pak / 2006 Kazakhstan
34 Martins Makovičs Diana Karpova E6 / 2007 Sikspārnis Latvia
35 Armands Goldbergs Elza Liepiņa D / 2007 Daces deju skola Latvia
36 Emil Korotin Evelina Bondarenko / 2007 Kreedo Dance Estonia
37 Nikita Guljajev Kelly Rudenko / 2006 Esperanza Estonia
38 Vladislavs Meļņikovs Taisija Smirnova E6 / 2006 Dzintarkrasts Latvia
39 Dmytro Derkachov Yuliia Hrezina / 2006 Ukraine
40 Dane Schulz Soley Siemer Fernandez / 2006 Germany
41 Eraly Kemelov Ansara Kenes / 2006 S.Dance Studio, SDUSHOR 1 Kazakhstan
42 Valentin Novikov Mariia Gorbach / 2006 Ukraine
43 Mark Lakhan Anastasija Prikul / 2006 TK Master Finland
44 Risto Einberg Katarina Veltri / 2006 Crause Estonia
45 Dmitri Železnjakov Jekaterina Leontjeva / 2007 Esperanza Estonia
46 Aleksei Sitnikov Anastassia Salamatova / 2006 Kreedo Dance Estonia
47 Adrians Koreckis Keita Milberga D / 2007 Daces deju skola Latvia
48 Kirils Agafonovs Elīza Balgalve D / 2006 Škutāna DS Latvia